کد خبر ۵۱۷۸۷۴ ۱۳۴۲ بازدید انتشار : ۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۷
«خانه ما» نقد و بررسی شد

تصویر لایه‌های درونی خانواده‌های ایرانی در «خانه ما»/ جای ساختن فیلم‌های تبلیغاتی کاندیداها سبک زندگی‌شان را نشان بدهیم

تهیه کننده مسابقه رئالیتی‌شو «خانه ما» گفت: به نظر من به جای ساخت فیلم‌های تبلیغاتی برای کاندیداها باید به سراغ سبک زندگی آنها برویم که موضوع بسیار مهمتری است.

به گزارش ذاکرنیوز، نشست نقد و بررسی مجموعه مسابقه «خانه ما» صبح امروز -سه شنبه ۶ شهریور ماه- با حضور حسین افشار تهیه کننده، احسان عمادی و امین کفاش زاده کارگردان، اسلامی طراح و نمایندگان رسانه‌های جمعی در خانه مستند انقلاب اسلامی برگزار شد. 

بنابر این گزارش در این مراسم افشار توضیحاتی درباره شیوه ساخت مستند مسابقه «خانه ما» ارائه داد و گفت: فصل ششم این مجموعه تولید شده که قرار است در زمستان پخش شود و برای فصل ۷ نیز فراخوان داده‌ایم. به نظر من امروز به واسطه اتفاقات و تصمیمات مسئولین باید روی خانواده مسئولان نیز تمرکز داشته باشیم و در این باره مستند بسازیم. 

وی ادامه داد: امروز خانواده تاثیر گذاری بسیاری دارد و نمی‌توان آن را نادیده گرفت. 

در ادامه افشار در پاسخ به سوال فارس مبنی بر اینکه آیا شما پیشنهاد و مذاکراتی در این باره با خانواده مسئولان داشته‌اید که آنها را هم وارد چرخه تولید مستند خانه ما کنید؟ عنوان داشت: شوخی کردم! در حقیقت آنها برای ما تصمیم می گیرند و نه ما برای آنها. متاسفانه این شامل حال همه جناح‌ها می‌شود و اصولگراها و یا اصلاح طلب‌ها و حتی جناح‌های دیگر این اجازه را نمی‌دهند. 

وی ادامه داد: به نظر من جای ساخت فیلم‌های تبلیغاتی برای کاندیداهای ریاست جمهوری باید به سراغ سبک زندگی آنها برویم. مسئولی که خانواده‌اش را درست اداره نمی‌کند نمی‌تواند ممکلت خود را هم اداره کند. الان سوال فرزندت کجاست مطرح شده که خیلی خوب است و نشان می دهد که سبک زندگی چه بوده و به کجا رسیده است.

این گزارش در حال بروز رسانی است/