کد خبر ۵۷۲۲۷۱ ۶۱۶ بازدید انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵

نابغه البرزی به جمع 8 نوجوان برتر تنیس روی میز پیوست

به گزارش ذاکرنیوز از البرز، نوید شمس، ملی پوش البرزی تنیس روی میز کشور که دارای رنکینگ هفت نوجوانان جهان است به جمع هشت ورزشکار برتر نوجوان در اپن جهانی تایسانگ از میان 99 بازیکن پسر از 20 کشور جهان پیوست.

نابغه البرزی به جمع 8 نوجوان برتر تنیس روی میز پیوست

در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های انفرادی نوجوانان، نوید شمس در مصاف با نماینده هند با پیروزی سه بر صفر بر جمع هشت نفر برتر افزوده شد.

اتومبیلرانان البرزی بر سکوهای قهرمانی ایستادند

اولین دوره مسابقات اتومبیلرانی سرعت قهرمانی کشور با حضور اتومبیلرانان سراسر ایران در پیست مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و تیم منتخب استان البرز در این دوره از مسابقات حاضر شد و سه سکوی قهرمانی را به نام خود رقم زد.

رکورددار مشت زنی دانشگاه های پیام نور

هادی ایران خواه از مجموعه رزم سپر موفق شد در سازمان جهانی ثبت رکورد ایمارو و انجمن ثبت رکورد دانشگاه های پیام نور کشور را به خود اختصاص دهد؛ وی توانست با 6 هزار و 600 متو (مشت کلاسیک کونگ فوتوآ) در مدت زمانی نزدیک به 55 دقیقه با قدرت 60 درصد رکوردی را به نام خود در مشت زنی ثبت کند.

برگزاری نخستین جشنواره استعدادیابی ورزش نابینایان و کم بینایان در البرز

نخستین جشنواره استعدادیابی ورزش نابینایان و کم بینایان استان البرز در زمین چمن مصنوعی فوتبال ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج با حضور بیش از 300 نفر برگزار شد. در این همایش دانش آموزان نابینا و کم بینای استان به همراه والدین به ورزش صبحگاهی پرداخته و ضمن برگزاری پیاده روی خانوادگی در پیست تارتان ورزشگاه، مسابقه نمادین دو 400 متر میان دانش آموزان برگزار شد؛ در پایان نیز به تمام شرکت کنندگان هدایا و به برگزیدگان مدال اهدا شد.

قهرمانی تنیسور البرزی در مسابقات تنیس مناطق پنج گانه کشور

 دیدار فینال مسابقات مناطق پنج گانه کشور به میزبانی استان مرکزی در شهر اراک برگزار شد و در نهایت ابراهیم خزایی از استان البرز در مقابل سالار یحیوی از استان آذربایجان شرقی به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کرد.

برگزاری مسابقات انتخابی پهلوانی و زورخانه ای نونهالان البرز

این دوره از مسابقات با حضور پرشور نونهالان، پیشکسوتان و ورزشکاران برگزار شد و نفرات برتر هر رشته انتخاب شدند. نفرات برتر این دوره از مسابقات به اردوی آماده سازی تیم نونهالان استان دعوت می شوند و تیمی متشکل از بهترین های استان به مسابقات کشوری اعزام خواهد بود.

البرز میزبان رقابت های بین المللی تنیس می شود

مسابقات جوانان زیر 18 سال و پیشکسوتان کشور به میزبانی دهکده چهارباغ برگزار می شود و کشورهای مطرح نیز در این رقابت ها حضور خواهند یافت.