آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  آمریکا 16 روز پس از قتل خاشقجی مجوز انتقال فناوری هسته‌ای به عربستان را صادر کرد

  یک سناتور آمریکایی گفته است آمریکا مجوز انتقال فناوری هسته‌ای را 16 روز پس از قتل خاشقجی به عربستان را صادر کرده است.

  واکنش روسیه به افزایش 4 برابری سطح تولید اورانیوم غنی‌شده ایران

  نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین المللی در وین تأکید کرد: هیچیک از اقدامات اخیر ایران که کاملاً سنجیده انتخاب شده‌اند، نقض توافق هسته‌ای نبوده و آژانس بین المللی انرژی اتمی هیچ تخلفی را ثبت نکرده ...

  90 درصد آموزشگاه شهدای هسته‌ای بوشهر تکمیل شد

  مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از ساخت آموزشگاه شهدای هسته‌ای بوشهر خبر داد و گفت: این مدرسه که با همکاری سازمان انرژی اتمی ایران ساخته شده تاکنون 90 درصد آن تکمیل شده است.

  عربستان می‌خواهد در زمینه هسته‌ای به پای ایران برسد

  مشاور سابق کاخ سفید با توضیح اینکه موضع «ترامپ» در خصوص فعالیت هسته‌ای عربستان با موضع معمول ایالات متحده مغایر است، عنوان داشت که ریاض می‌خواهد در زمینه هسته‌ای به پای ایران برسد.

  فناوری هسته ای به انسان در زمینه پزشکی کمک شایسته ای می‌کند

  عضو هیأت علمی و رئیس دانشکده مهندسی هسته ای دانشگاه شهید بهشتی گفت: هر کشوری حق استفاده از تکنولوژی یا انرژی هسته ای دارد و تکنولوژی ها برای تسهیل زندگی انسان ها می آیند.

  اقدام هسته ای جدید چه نسبتی با برجام و ظرفیت های اتمی کشور و چه پیامی به غرب دارد ؟

  آغاز نصب زنجیره 20عددی از سانتریفیوژ پیشرفته موسوم به 6 -IR در ایران اگرچه در چارچوب برجام بوده اما موجب نگرانی برخی کشورهای غربی شده است و بر اساس شنیده‌ها، آنها این نگرانی را به مقامات ایران ابراز د ...

  رونمایی از دستاوردهای سازمان انرژی اتمی ایران در سالروز ملی فناوری هسته‌ای

  سازمان انرژی اتمی کشور با انتشار فیلمی رونمایی از دستاوردهای سازمان انرژی اتمی ایران در سالروز ملی فناوری هسته‌ای 1398 را به نمایش گذاشت.