آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  جلسه فوری هیئت دولت با رهبری؛ از شایعه تا واقعیت

  درحالی برخی کانال‌های تلگرامی مدعی جلسه فوری هیئت دولت با رهبرانقلاب به دلیل قانع نشدن نمایندگان مجلس از پاسخ‌های رئیس‌جمهور شدند، که اساسا دیدار اخیر هیئت دولت با رهبری بمناسبت هفته دولت بوده است، دی ...

  توطئه اختلاف افکنی بین شیعیان ایرانی و عراقی

  اخیرا خط رسانه‌ای مشکوکی در رابطه با ایجاد و تعمیق اختلاف بین مردم ایران و عراق آغاز شده و با پمپاژ اخبار دروغ یا بزرگنمایی اختلافات کوچک سعی دارد بین مردم ایران و عراق فتنه و درگیری و گسست ایجاد کند.

  پدیده ای شایع زنان لخت در لبنان+عکس

  پدیده ای داریم که در شبکه های اجتماعی شایع است. تصویری از چند تا زن لخت در لبنان پیدا می کنند بعد می گویند ببینید، پول ما می رود برای اینها! ما پول لبنان را می دهیم!

  فارس گزارش می دهد

  حادثه آفرینی شایعه کمبود بنزین در شهرهای شمالی/ این بار نوبت تهران است؟

  شایعه کمبود تولید بنزین در کشور موجب شد تا مردم شهرهای شمالی به ذخیره سازی این فرآورده روی آورده و خطراتی را به جان بخرند، این روزها نیز شایعه کمبود بنزین در تهران مطرح شده است.

  سربازی دختران؛ از شایعه تا واقعیت

  یکی از نمایندگان درحالی از طرح «سربازی دختران» در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس صحبت‌ می‌کند که رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح چنین موضوعی را بیشتر شبیه یک شوخی می‌داند.

  وقتی ضدانقلاب تصویر زمستان را در تابستان منتشر می‌کند

  ضدانقلاب و روی‌آوردن دوباره به تصاویر آرشیوی

  کانال‌‌های ضدانقلاب تصویری را تحت عنوان تجمعات مردم ساری در 11 مرداد منتشر می‌کنند که مردم در آن تصویر کاپشن برتن دارند!

  شرکت ملی پخش:

  بنزین به اندازه کافی داریم/ مردم بنزین ذخیره نکنند

  با افزایش سفرهای تابستانی و روند افزایشی مصرف بنزین، در روزهای گذشته اخباری غیرواقعی در برخی رسانه‌ها منتشر شد که افزون بر ایجاد نگرانی در اذهان عمومی، هجوم مردم به جایگاه‌ها، ایجاد مشکلات عدیده در زن ...

  دروغ به مثابه سیل از آب و برق را مجانی گرفته تا کمک به به فلسطینی ها+سند

  معاندان، غربگرایان، سلبریتی های دنباله رو و همه کسانی که به نوعی با انقلاب اسلامی مردم ایران مخالفند، از تاکتیکی شیطانی بنام دروغ برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند و اگر دروغ را از ایشان بگیرند، د ...

  سوءاستفاده ضدانقلاب از اخبار سوخته

  آتش گرفتن پمپ بنزین در اصفهان صحت ندارد

  رسانه‌های ضدانقلاب درحالی با انتشار فیلمی مدعی آتش زدن یک پمپ‌بنزین در اصفهان توسط معترضان به گرانی‌های اخیر شدند که اساسا این فیلم مربوط به هفته‌ها قبل و یک حادثه سهوی در استان هرمزگان است.

  شایعه‌ تکراری در آستانه تحریم‌ها

  کمبود «شیرخشک» شیرخوارگاه‌‌ها دروغ است

  کمبود «شیرخشک» و پوشاک شیرخوارگاه‌‌های تهران از آن دست شایعاتی است که هر از چندگاهی با اهداف مشخصی منتشر می‌شود.

  از شایعه تا واقعیت

  جریمه راننده تاکسی به دلیل پوشیدن آستین کوتاه؟

  یکی از مسئولان تاکسیرانی کنگاور علت اصلی جریمه شدن راننده تاکسی این شهر را عنوان کرد.

  از شایعه تا واقعیت

  ساخت صفحات جعلی به نام «سپاه پاسداران» در تلگرام

  درحالی که بارها مسئولان فعالیت صفحاتی به نام «سپاه پاسداران» را تکذیب کرده‌اند اما همچنان ضدانقلاب علاقه دارد تا با استناد به صفحات جعلی، برای نهادهای انقلابی حاشیه سازی کند.

  از شایعه تا واقعیت

  سندی دیگر بر عدم ممنوع‌التصویری فغانی+فیلم

  درحالی برخی رسانه‌ها شایعه ممنوع‌التصویری علیرضا فغانی را منتشر می‌کنند که روز دوشنبه شبکه ورزش یک کلیپ چند دقیقه‌ای از وی و کمک‌هایش در جام جهانی 2018 را پخش کرد.

  توسط مدیر کارخانه

  شایعه بیکاری 175 کارگر کارخانه بیک تکذیب شد

  درحالی برخی کانال‌های مجازی و کاربران فضای مجازی از تعطیلی کارخانه بیک خبر دادند که مدیر این کارخانه، شایعه تعطیلی این کارخانه قدیمی را اساسا تکذیب کرد.

  شبهه

  شيعیان معتقدند كه اغلب صحابه به جز تعداد بسيار اندكي منافق و كافر بوده‌اند؟

  حضرت استاد آیت الله وفــســے_اگر شيعه بگويد: اصحاب بعد از وفات پيامبر همه مرتد شدند و فقط هفت نفر بر اسلام باقي ماندند مي‌پرسيم پس چرا آن‌ها اين تعداد اندك را از بين نبردند و وضعيت را به دوران پدران ...