آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  تشکیل ستاد ویژه در بهزیستی برای 5 آسیب اجتماعی

  رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: با توجه به اهتمام ویژه مقام معظم رهبری برای کاهش و رفع آسیب‌های اجتماعی 5 آسیب اصلی شامل طلاق، بیکاری، مفاسد اخلاقی، اعتیاد و حاشیه‌نشینی در بهزیستی مدنظر است که برای مدی ...

  آمار طلاق در زنجان با تشکیل بنیاد صیانت از خانواده کاهش یافته است

  معاون اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم گفت: با تشکیل بنیاد صیانت از خانواده و سامانه تصمیم آمار طلاق در استان زنجان کاهش پیدا کرده است.

  900 ویلا در چهارمحال و بختیاری تخریب شد

  رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت:در شورای حفظ حقوق بیت‌المال 165 هکتار زمین در حاشیه زاینده‌رود آزاد شد که برای این امر 900 ویلا تخریب شد.

  یزد| مقابله با جنگ نرم دشمن از راه شناخت فرهنگ دینی و ملی امکان پذیر است

  مدیر فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه مقابله با جنگ نرم دشمن از راه شناخت فرهنگ دینی و ملی خودمان امکان پذیر است گفت: تلاش همه در کشور باید افزایش ازدواج و اشتغال و کاهش طلاق و اعتیاد باشد.

  ادامه دارد| ملودرام‌های پنهان‌کار ایرانی

  ملودرام‌های ایرانی ساختاری مختص به خود پیدا کرده‌اند. آنها تمایلی ندارند شخصیت‌های خود را در موقعیت انتخاب دراماتیک قرار دهند؛ آنها خود را در یک گذشته مبهم خفه می‌کنند.

  اولتیماتوم سازمان ثبت احوال به افرادی که هنوز برای کارت هوشمند اقدام نکرده‌اند

  سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده کارت‌های ملی قدیمی فاقد اعتبار بوده و دستگاه‌های اجرایی نمی‌توانند از این کارت‌ها به عنوان اوراق هویتی افراد و شناسایی آنها استفاد ...