آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  آبگرفتگی کویر لوت در شهداد بر اثر بارندگی‌های اخیر در کرمان+فیلم‌

  بر اثر بارندگی‌های شدید در استان کرمان بخش زیادی از کویر لوت در منطقه کلوت‌های شهداد زیر آب رفت.

  مراسم احیای نیمه شعبان در کرمان برگزار می‌شود

  دبیر ستاد شعبانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان از برگزاری مراسم احیای نیمه شعبان در کرمان خبر داد و گفت: لیست نهایی برنامه‌های مردمی جشن‌های شعبانیه تا فردا جمع‌بندی می‌شود.

  محدودیت‌های ترافیکی روز ارتش در کرمان اعلام شد

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مرکز استان کرمان گفت: به منظور تسهیل در عبور و مرور مردم، محدودیت‌های ترافیکی کرمان در پنجشنبه 29 فررودین‌ماه روز ارتش در نظر گرفته شده است.

  فرماندار کرمان: برگزاری جشن‌های شعبانیه نیازمند تولید محتوای فرهنگی است

  فرماندار کرمان با بیان اینکه در برگزاری جشن‌های شعبانیه نیازمند تولید محتوای فرهنگی و ساماندهی جشن‌ها هستیم گفت: پیش‌بینی‌های لازم برای امنیت جشن‌های نیمه شعبان در شورای تامین شهرستان انجام شده است.

  امام جمعه کرمان: از ترویج خرافات در برگزاری جشن‌های مذهبی پرهیز شود

  امام جمعه کرمان با بیان اینکه از ترویج خرافات در برگزاری جشن‌ها به شدت پرهیز شود گفت: در برگزاری جشن‌های نیمه شعبان باید مواظبت کرد تا نشاط و شادابی مردم مهدوی باشد و از حدود اسلامی خارج نشود.

  بودجه امسال شهرداری کرمان 540 میلیارد تومان بسته شد

  رئیس شورای شهر کرمان با اشاره به اینکه 80 درصد بودجه سال قبل شهرداری کرمان وصول شد گفت: بودجه امسال واقع‌گرایانه بسته شده است و بودجه 540 میلیارد تومانی به شهرداری کرمان اختصاص داده شده است.

  تعدادی از پروژه‌های نیمه تمام شهر کرمان در این دوره شورا تمام نمی‌شود

  عضو شورای شهر کرمان با بیان اینکه به‌دلیل کمبود بودجه بعضی از پروژه‌های نیمه تمام شهر کرمان در این دوره شورا تمام نمی‌شود گفت: تسریع در راه‌اندازی آرامستان جدید شهر کرمان بسیار ضروری است.

  استاندار کرمان: 50 درصد بودجه عمرانی استان کرمان در سال گذشته تخصیص پیدا نکرد

  استاندار کرمان با اشاره به اینکه بودجه عمرانی استان در سال 97 بوده هزار و 700 میلیارد تومان بوده که فقط 50 درصد تخصیص پیدا کرد گفت: از هزار و 700 میلیارد تومان میلیارد تومان هم فقط حدود 200 یا 300 میل ...

  35 میلیارد تومان برای احداث سیل‌بند در بالادست شهر کرمان نیاز است

  شهردار کرمان با بیان اینکه 35 میلیارد تومان برای احداث سیل‌بند در بالادست شهر کرمان نیاز داریم گفت: با احداث سیل‌بندها شهر کرمان در مقابل سیل بیمه می‌شود.

  کرمان| دریچه‌های سد جیرفت باز می‌شود

  فرماندار شهرستان جیرفت با اشاره به اینکه در بارش‌های اخیر 65 درصد سد مخزنی جیرفت آبگیری شده است گفت: دریچه رسوب‌گیری سد جیرفت به منظور تخلیه گل ولای ناشی از سیل‌های اخیر ساعت 9 صبح فردا باز می‌شود.

  محصولات صادراتی استان کرمان تنوع لازم را ندارد

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با بیان اینکه محصولات صادراتی استان کرمان تنوع لازم را ندارد گفت: چند محصول کشاورزی خاص و مواد معدنی خام بیشترین میزان صادات استان را به خود اختصاص داده‌ ا ...

  عصرانه شعر و خاطره در دانشگاه کرمان به روایت تصویر

  به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی عصرانه شعر و خاطره در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.

  امام جمعه کرمان: گام دوم انقلاب با حضور و مشارکت جوانان محقق می‌شود

  امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه در سال جدید به‌صورت جدی به حضور جوانان در فعالیت‌های مختلف نیاز داریم گفت: در گام دوم انقلاب جوانان یک رکن هستند و گام دوم انقلاب با حضور و مشارکت جوانان محقق می‌شود.

  کرمان| حمله ملخ‌ها به منوجان و قلعه گنج کاملا تحت کنترل است

  مدیرکل جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان با اشاره به اینکه حمله ملخ‌ها به منوجان و قلعه گنج کاملا تحت کنترل است گفت: تمام مناطق جنوب استان کرمان توسط نیروهای جهاد کشاورزی در حال کنترل و شناسایی کانون‌های ...