آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۱۷۰۹۴۵ انتشار : ۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۲
  مدیرکل ارشاد قزوین در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد

  147 اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی ارسال شد

  مدیرکل ارشاد استان قزوین گفت: 147 اثر توسط هنرمندان از سراسر کشور به دبیرخانه چهارمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی ارسال شده است.

  اکبر اسکندری‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در قزوین با اعلام خبر برگزاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی در قزوین اظهار داشت: چهارمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی برای نخستین بار در استان قزوین برگزار می شود.

  وی با اشاره به اینکه اقدامات و برنامه‌های مقدماتی برگزاری این جشنواره در استان آغاز شده است گفت: فراخوان جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی در استان آغاز و در نهایت 147 اثر توسط هنرمندان از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

  مدیرکل ارشاد استان قزوین خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان در این دوره در بخش‌های مختلف ایده‌های دیجیتال رضوی، بازی‌های رایانه‌ای، تارنماهای اینترنتی و رسانه بر خط، فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال، محتوای دیجیتال، نرم‌افزارهای چند رسانه‌ای، نرم‌افزارهای همراه و هوشمند و بخش ویژه حضور پیدا کرده‌اند.

  دبیر چهارمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی تصریح کرد: اداره‌کل ارشاد در سال‌های قبل در بخش‌های مختلف دیگری در راستای ترویج فرهنگ رضوی فعالیت می‌کرد ولی امسال براساس مصوبه مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال و با توجه به اهمیت دیجیتال در دنیای امروز  در زمینه رسانه‌های دیجیتال رضوی فعالیت می‌کند.

  اسکندری‌نژاد بیان کرد: اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی 20 مرداد در صحن امامزاده حسین (ع) قزوین با حضور مهمانان استانی و کشوری و برگزیدگان این جشنواره برگزار می‌شود.

  وی افزود: امیدواریم با اقدامات انجام شده بتوانیم در راستای ترویج و توسعه فرهنگ رضوی اقدامات لازم را انجام دهیم و مردم بدین وسیله بیش از پیش با معارف اسلامی به ویژه فرهنگ رضوی آشنا شوند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir