آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۲۴۷۷ انتشار : ۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۴۲
  معاون اجتماعي فرماندهي مرزباني گلستان تشريح كرد:

  برنامه هاي مرزباني در هفته ناجا از ديدار با خانواده شهداء تا برپايي كاروان درماني در مناطق محروم

  به گزارش ذاکرنیوز ؛ حسين لياقي معاون اجتماعي مرزباني استان گلستان در جمع خبرنگاران استان گلستان ضمن تسليت فاجعه به وجود آمده در منا با اشاره به اينكه هفته ناجا از 11 مهر ماه آغاز خواهد شد ، اظهاركرد: سعي داريم در اين هفته با اجراي برنامه هاي مختلفي بتوانيم مردم جامعه را با مرزباني و عملكرد آن در استان بيشتر آشنا نمائيم.

  وي در ادامه با اشاره به اينكه مرزباني و حفاظت از مرزها بسيار با اهميت است ، تصريح كرد: به همين خاطر مجموعه مرزباني با همكار مجموعه هاي مختلف درماني استان و همچنين مجموعه هاي درماني ديگر نيروهاي مسلح مستقر در استان اقدام به اجراي طرحي در جهت افزايش سلامت مرزنشينان در هفته ناجا نموده است.

  لياقي در ادامه اظهاركرد: هماهنگي هاي لازم جهت راه اندازي كاروان درماني و بهداشتي متشكل از 6 اكيپ درماني براي خدمت رساني رايگان در اين هفته به مردم مناطق محروم مرزي استان انجام شده  تا بتوان خدمت بهتري را به مردم مرز عرضه نمايد.

  معاون اجتماعي مرزباني استان گلستان در ادامه خدمت رساني به مرزنشينان را مهمترين دغدغه مجموعه مرزباني دانست و گفت :  خدمت رساني مناسب و افزايش امكانات خدماتي و رفاهي مرزنشينان و بهبود كيفيت خدمات ارائه شده در نقاط مرزي مي تواند در جهت توسعه و آباداني و همچنين افزايش امنيت مرزهاي استان موثر باشد.

  وي در ادامه به جمعيت 30 هزار نفري مرزنشينان استان اشاره كرد و افزود : طرح مردم ياري و خدمات درماني بهداشتي مناطق محروم مرزي چهارشنبه 15/7 /94 در منطقه مرزي اترك اجرا خواهد شد.

  لياقي در ادامه با اشاره به اينكه استان گلستان 438 كيلومتر مرز آبي و خاكي با كشور همسايه دارد ، تصريح كرد : از اين ميزان مرز 90 كيلومتر آن مرز آبي و 328 كيلومتر مرز خاكي است كه توسط مرزباني استان حفاظت و حراست مي شود.

  وي در ادامه با اشاره به عناوين روز هاي هفته ناجا در فرماندهي مرزباني ، خاطر نشان كرد : برنامه هاي همچون برگزاري صبح گاه مشترك،  برگزاري مسابقات ورزشي ، تجليل از فرماندهان نمونه ، برگزاري المپياد علمي ، ديدار با خانواده شهداء ، كارگاه آموزش بهداشت روان ، توزيع بروشور آگاه سازي در بين مرز نشينان ، اهداء خون توسط كاركنان ، نشست با سران تطوايف و ريش سفيدان ، باز ديد دانش آموزان و دانشجويان و خبرنگاران از مناطق مرزي ، حضور فرمانده مرزباني در برنامه صداو سيما ، شركت در نماز جمعه و تجليل از خادمين نماز و تجليل از حافظان قران و ... از مهمترين برنامه هاي مرزباني استان گلستان در هفته ناجا خواهد بود.

  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  اخبار مرتبط :