آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۲۶۷۶۶۹ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۸
  قم؛

  کسب مدال برنز تکواندوکار قم

  جمشیدی رئیس هیأت تکواندوی استان قم گفت: تکواندوی قم در کسب یک نشان برنز عنوان بهترین سرپرست مسابقات قهرمانی جوانان و بزرگسالان کشور شد.

  به گزارش گروه استان های ذاکرنیوز از قم؛ در پایان رقابت‌های تکواندوی قهرمانی رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان مردان ایران، یکی از نمایندگان تیم هشت نفره هیأت تکواندوی قم نشان با ارزش برنز را به ارمغان آورد.

  رئیس هیأت تکواندوی استان قم بیان کرد: علی‌ چهرقانی که از تکواندوکاران  قم  بعد از درخشش در مسابقات رده‌های سنی پایه قهرمانی کشور، این بار در رده سنی جوانان و بزرگسالان درخشید، و عنوان بهترین سرپرست این دوره از مسابقات به علیرضا ابوطالبی سرپرست تیم هیأت قم اختصاص یافت.

  وی افزود: در نخستین روز مسابقات تکواندو جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور پنج نماینده قم در اوزان مختلف به میدان رفتند و تنها چهرقانی با دست پر از میدان خارج شد.

  در پایان خاطرنشان کرد: امسال سی و هشتمین دوره مسابقات تکواندو رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور با عنوان جام سفیر کره‌جنوبی و با رقابت 230 تکواندوکار در قالب 33 تیم از 31 استان کشور به میزبانی هیأت تکواندو استان خراسان‌رضوی به انجام رسید و برترین‌های خود را شناخت.

  منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قم قم