آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۲۸۷۰۹۶ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۶

  ناتوانی در تامین هزینه ها، تیم بسکتبال بانوان گرگان را منحل کرد

  گرگان – ذاکرنیوز – نایب رئیس هیات بسکتبال گلستان گفت: نبود حامی مالی و ناتوانی در تامین هزینه ها، منجر به انصراف تیم بسکتبال بانوان گرگان از حضور در لیگ برتر و انحلال این تیم پس از 12 سال فعالیت شد.

  صغری محبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ذاکرنیوز اظهار کرد: تیم گرگان به عنوان نماینده گلستان از تیمهای باسابقه بانوان کشور بود، اما تلاش ها برای تامین هزینه های شرکت در رقابت های لیگ برتر به نتیجه نرسید و فرصت مناسب ارائه توانایی ها و شایستگی های دختران گلستانی در سطح اول بسکتبال کشور از بین رفت.
  وی بیان کرد: بودجه پیش بینی شده برای حضور در این رقابت ها ، 500 میلیون ریال بود ولی هیچ ارگان، بخش صنعتی و مجموعه های استانی و حتی شهرداری گرگان که از تیم بسکتبال مردان حمایت می کند، حاضر به تامین بودجه و حمایت از تیم بانوان در لیگ برتر نشدند.
  نایب رئیس هیات بسکتبال گلستان افزود: یکی از دلایل حامیان مالی در حمایت نکردن از تیم های بانوان ،پخش نشدن این رقابت ها از رسانه ملی است که صرف هزینه توسط بخش خصوصی را فاقد توجیه اقتصادی می کند.
  محبی ادامه داد: با وجود حجاب بانوان بسکتبالیست، هنوز رسانه ملی حاضر به ضبط و پخش مسابقات بانوان بسکتبالیست گرگانی نشده است.
  وی به تشکیل تیم بسکتبال دانشگاه گلستان برای شرکت در مسابقات سوپر لیگ بانوان کشور نیز اشاره کرد و گفت: دور سوم این رقابت ها با حضور تیم های گلستان، مشهد، آرارات اصفهان و ستایش تهران از فردا به مدت 2 روز در گرگان برگزار می شود.
  به گفته وی؛ چند بازیکن تیم منحل شده گرگان در ترکیب این تیم حضور دارند و بقیه بازیکنان از میان جوانان مستعد و آینده دار گرگانی انتخاب شده اند تا در این رقابت ها بتوانند شایستگی های خود را به نمایش بگذارند.
  محبی افزود: امید زیادی به کسب عنوان اول گروه و صعود به مرحله بعدی این رقابت ها داریم و چشم انداز بلند مدت این تیم ، قرار گرفتن در جمع تیم های حاضر در لیگ برتر است.
  3091 /1648
  خبرنگار : میثم محسنی ** انتشار : پری سالارنیا
  اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ذاکرنیوز گلستان» دنبال کنید. irnagolestaan@

  منبع : ایرنا
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir