آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۲۸۷۵۶۰ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۱

  نفرات برتر دور مقدماتی روئینگ قهرمانی کشور مردان مشخص شدند

  تهران- ذاکرنیوز - دور مقدماتی و پیش مقدماتی مسابقات روئینگ قهرمانی کشور مردان امروز (چهارشنبه) در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

  به گزارش ذاکرنیوز، مسابقات روئینگ قهرمانی کشور مردان از صبح در دریاچه آزادی آغاز شد. در نوبت صبح مسابقات پیش مقدماتی و در نوبت عصر مسابقات مقدماتی انجام شد.
  این رقابت ها در مسافت هزار متر و در مواد تکنفره جوانان، تکنفره سنگین وزن بزرگسالان و تکنفره سبک وزن بزرگسالان برگزار شد. پاروزنان روئینگ کمتر از 75 کیلوگرم سبک وزن و بیش از آن سنگین وزن محسوب می شوند.
  در گروه اول دور مقدماتی تکنفره سنگین وزن امیر آقازاده از تهران توابع با یک دقیقه 46 ثانیه و 89 صدم ثانیه، کژوان سلیمی از کردستان با زمان 3 دقیقه و 51 ثانیه و 24 صدم ثانیه و محمد باقری ساراجوق از آذربایجان غربی با زمان 3 دقیقه 55 ثانیه و 26 صدم ثانیه اول تا سوم شدند.
  در گروه دوم این ماده بهمن نصیری از زنجان با زمان 3 دقیقه و 46 ثانیه و 3 صدم ثانیه اول، خشایار عباس آبادی از تهران با زمان 4 دقیقه و 7 صدم ثانیه دوم و عرفان خدایاری از مازندران با زمان 4 دقیقه و 5 ثانیه و 92 صدم ثانیه سوم شدند.
  در این ماده امیر آقازاده، کژوان سلیمی، محمد باقری، بهمن نصیری و خشایار عباس آبادی به فینال A رفتند و مابقی به فینال B راه یافتند.
  در گروه اول دور مقدماتی تکنفره سبک وزن، محمد حمزه نتایج از مازندران با زمان 3 دقیقه و 54 ثانیه و 61 صدم ثانیه، سینا حسینی از گیلان با زمان 3 دقیقه و 59 ثانیه و 46 صدم ثانیه و علی نقیبی از تهران با زمان 4 دقیقه و 45 صدم ثانیه اول تا سوم شدند.
  در گروه دوم این ماده رضا قهرمانی از آذربایجان غربی با زمان 3 دقیقه و 48 ثانیه و 4 صدم ثانیه اول، حامد خدری از بوشهر با زمان 3 دقیقه و 55 ثانیه و 44 صدم ثانیه دوم و محمدرضا اسکندری از زنجان با زمان 4 دقیقه و 9 ثانیه و 81 صدم ثانیه سوم شدند.
  در این ماده محمد حمزه نتاج، سینا حسینی، علی نقیبی، رضا قهرمانی و حامد خدری به فینال A و بقیه ورزشکاران به فینال B راه یافتند.
  در گروه اول دور مقدماتی تکنفره جوانان امیرحسین محمودپور از گیلان با زمان 3 دقیقه و 51 ثانیه و 16 صدم ثانیه، شیرزاد قادری از کردستان با زمان 3 دقیقه و 51 ثانیه و 96 صدم ثانیه و آریا سلیمان پور از تهران توابع با زمان 4 دقیقه و 3 ثانیه و 11 صدم ثانیه اول تا سوم شدند.
  در گروه دوم این ماده نیز محمدحسین حقی از تهران با زمان 3 دقیقه و 56 ثانیه و 82 صدم ثانیه اول، میلاد الهن وردیان از آذربایجان غربی با زمان 4 دقیقه و 10 ثانیه و 27 صدم ثانیه دوم کامران کرمی از همدان با زمان 4 دقیقه و 52 ثانیه و 32 صدم ثانیه سوم شدند.
  در این ماده امیرحسین محمودپور، شیرزاد قادری، آریا سلیمان پور، محمدحسین حقی و میلاد اله وردیان به فینال A و مابقی به فینال B راه پیدا کردند.
  این رقابت ها صبح فردا با برگزاری دور فینال ادامه پیدا خواهد کرد.
  ورزشی**9129**1379
  خبرنگار: مهدی رهبر، انتشار دهنده: هادی افتخاری

  منبع : ایرنا
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ورزش تهران