آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۲۸۸۰۷۶ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۸

  پیروزی تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه مقابل عقاب تهران

  ارومیه- ذاکرنیوز- تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه در هفته دوم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور موفق به پیروزی مقابل تیم عقاب تهران شد.

  به گزارش ذاکرنیوز، هفته دوم این مسابقات عصر روز چهارشنبه 26 آبان ماه با برگزاری چهار دیدار از گروه یک در شهرهای تهران، سبلان، قزوین و آمل پیگیری شد.
  تیم شهرداری جوان ارومیه که امسال با ترکیبی جوان و هدایت ساسان خداپرست پا به کوران رقابت ها گذاشته است، در دومین دیدار خود با نتیجه سه بر 2 از سد میزبان تهرانی عبور کرد.
  یاران ساسان خداپرست ست های اول، چهارم و پنجم را با نتیجه 37 بر 35، 25 بر 12 و 15 بر 10 به برتری رسیدند ولی در ست های دوم و سوم با نتیجه 25 بر 21 و 25 بر 20 مغلوب حریف شدند و 2 امتیاز با ارزش این دیدار خارج از خانه را کسب کردند.
  تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه در هفته نخست این رقابت ها در خانه در سه ست متوالی تیم کاله جوان را مغلوب کرده بود.
  محمد ابراهیم زاده و مهدی آشوری به ترتیب به عنوان داوران اول و دوم امر قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند و داود شعبانعلی نظارت این دیدار را عهده دار بود.
  در هفته سوم این رقابتها روز چهارشنبه سوم آذرماه تیم شهرداری جوان ارومیه در سالن 6000 نفری غدیر میزبان تیم عقاب سبلان اردبیل است.
  * مهمترین اخبار ذاکرنیوزی کشور و آذربایجان غربی را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرس irnaoromiye@ دریافت کنید.
  7126/2093**خبرنگار: نرگس موذنی حبشی**انتشاردهنده: صابر چهرقانی

  منبع : ایرنا
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir