آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۲۹۶۵۴۶ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۱
  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان:

  فینال لیگ دسته دوم فوتبال محلات شهر همدان برگزار می‌شود

  همدان- مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان گفت: فینال لیگ دسته دوم فوتبال محلات شهر همدان در استادیوم سردار شهید علیرضا شمسی برگزار می‌شود.

  امیرحسین اسکندریان در گفتگو با ذاکرنیوز با اشاره به برگزاری فینال لیگ دسته دوم فوتبال محلات شهر همدان اظهار داشت: دیدار فینال لیگ دسته دوم فوتبال محلات شهر همدان بین دو تیم شهید چیت‌سازیان و تلاش ده متری رضوان روز جمعه ۵ آذرماه در استادیوم سردار شهید علیرضا شمسی برگزار خواهد شد.

  وی افزود: همچنین فینال لیگ دسته یک فوتبال محلات بین دو تیم اتحاد خضر و شهید سهرابی اسلامشهر چندی قبل برگزار شد که اتحاد خضر در وقت‌های اضافه دوم با نتیجه یک‌بر صفر پیروز و قهرمان این دوره شد.

  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان بابیان اینکه فوتبال محلات همدان در کشور بی‌نظیر است، گفت: ۹ سال قبل طبق سیاست‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان و با حمایت‌های شورای شهر و شهرداری همدان در بحث ورزش محلات تنها با رشته فوتبال که طرفداران زیادی در بین اقشار مختلف جامعه دارد و حضور ۲۰ تیم فوتبال آغاز به کارکردیم.

  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان خاطرنشان کرد: پس از گذشت ۹ سال امسال تعداد تیم‌های فوتبال محلات به ۱۰۰ تیم و بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر فوتبالیست رسیده است که در زمینه امکانات ورزشی نیز البسه ورزشی را به‌طور رایگان در اختیار تمام تیم‌ها قرار می‌دهیم.

  اسکندریان با اشاره به سیاست‌های این سازمان در راستای توجه به ورزش مناطق حاشیه‌نشین بیان کرد: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان سیاست اصلی و خط مشی خود را توجه به ورزش مناطق حاشیه‌نشین و پایین‌شهر قرار داده و هر مسابقه و برنامه‌ای که برگزار می‌کند برای این مناطق است.

  وی عنوان کرد: در مناطق حاشیه‌نشین و پایین‌شهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان نزدیک به ۴ هزار نفر را ساماندهی کرده و تمامی امکانات و تجهیزات ورزشی را برای این مناطق در نظر گرفته‌ایم. همچنین بیش از ۲۰۰ هزار ساعت اوقات فراغت جوانان و نوجوانان این قشر توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان ساماندهی شده است.

  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان بابیان اینکه ورزش محلات برای بانوان نیز اقدامات خوبی داشته است، گفت: والیبال و دارت محلات برای بانوان فعال‌شده و در سال گذشته ۷۰۰ نفر از بانوان همدانی در این زمینه مشارکت داشته‌اند.

  اسکندریان یادآور شد: همچنین در سال‌های آینده فعال کردن رشته‌های دیگر برای بانوان را در دستور کارداریم.

  منبع : مهر
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :همدان ورزش ورزش