آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۲۹۶۷۸۳ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۶

  مسابقات لیگ دسته یک اسکواش مردان کشور در آران و بیدگل آغاز شد

  آران و بیدگل، کاشان - ذاکرنیوز - مسابقات مرحله رفت گروه دوم مسابقات لیگ دسته یک اسکواش مردان کشور روز پنج شنبه در سالن اسکواش مجموعه ورزشی مادر شهرستان آران و بیدگل آغاز شد.

  به گزارش ذاکرنیوز، در این دور از مسابقات که تا فردا ادامه دارد، 4 تیم سحاب آران و بیدگل ، پارس اندیش خرم آباد، ضد یخ پتراک اراک و پالایشگاه نفت آبادان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
  نماینده سازمان لیگ اسکواش کشور در حاشیه برگزاری این مسابقات گفت:لیگ دسته یک اسکواش مردان کشور در سال 95 با حضور 9 تیم در دو گروه در حال برگزاری است.
  مجید کاظم پور افزود: از هر گروه سه تیم برگزیده خواهد شد و شش تیم برتر دو گروه در اسفند ماه به طور متمرکزدر جزیره کیش به رقابت خواهند پرداخت و در نهایت دو تیم برتر به لیگ برتر اسکواش کشور راه پیدا خواهند کرد.
  وی خاطرنشان کرد: مسابقات دور برگشت گروه دوم دسته یک حدود یک ماه دیگر در اراک برگزار خواهد شد.
  اسکواش ورزشی راکتی است که در زمینی کاملا احاطه شده با دیوارهای معمولا شیشه ای بازی می شود تا تماشای بازی توسط تماشاگران امکان پذیر باشد.
  اسکواش از سال 1320 وارد ایران شد و نخستین فدراسیون اسکواش ایران در سال 1353بنیان نهاده شد، اما پس از یک سال منحل و در سال 1372 دوباره راه اندزی شد.
  شهرستان آران و بیدگل با 100 هزار نفر جمعیت در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.
  7408/7472 * خبرنگار: حسین منصوری فر * انتشار: محمد جهانگیریان

  * لینک جستجو کانال ذاکرنیوز کاشان در تلگرام: irnakashan@
  *ایمیل: kashan@irna.ir

  منبع : ایرنا
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir