آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۲۹۶۷۸۶ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۷
  رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان همدان:

  دوره مربیگری بدن‌سازی درجه ۳ آقایان در همدان برگزار می‌شود

  همدان- رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان همدان گفت: یک دوره کلاس آموزش مربیگری درجه سه آقایان در همدان برگزار می‌شود.

  مرتضی خدابنده لو در گفتگو با ذاکرنیوز با اشاره به برگزاری کلاس مربیگری اظهار داشت: از تاریخ ۱۵ تا ۱۹ آذرماه یک دوره کلاس آموزش مربیگری درجه سوم آقایان در استادیوم قدس سالن همایش ابن‌سینا همدان برگزار خواهد شد.

  وی افزود: هدف از برگزاری کلاس‌های آموزشی مربیگری در همدان افزایش تعداد مربیان دارای مدرک مربیگری رسمی و بالا بردن سطح فنی مربیان هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان همدان است.

  رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان همدان با اشاره به وضعیت داوری و مربیگری هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان همدان گفت: هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام همدان در امر مربیگری و داوری هیچ‌گونه مشکلی ندارد و بیش از ۶۰۰ مربی و ۱۵۰ داور در این رشته در همدان فعالیت می‌کنند.

  خدابنده لو خاطرنشان کرد: هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام همدان در رشته‌های پرورش، پاورلیفتینگ، مچ اندازی و قوی‌ترین مردان در کشور جایگاه خوبی دارد و استان همدان از استان‌های صاحب‌نام در این رشته است.

  وی بابیان اینکه در شهر همدان ۷۰ باشگاه و در استان همدان نزدیک به ۱۵۰ باشگاه در رشته بدن‌سازی و پرورش اندام فعالیت می‌کنند، بیان کرد: در این تعداد باشگاه به‌طور سازمان‌یافته ۶ هزار نفر فعالیت می‌کنند که دارای بیمه ورزشی هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام هستند و نزدیک به چهار هزار نفر نیز با سایر بیمه‌های ورزشی در این رشته فعالیت دارند.

  رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان همدان عنوان کرد: شهرستان‌های کبودرآهنگ، فامنین، رزن، اسدآباد، ملایر، نهاوند و تویسرکان در این رشته فعال هستند و این هیئت‌ها از بازوان قدرتمند هیئت استان محسوب می‌شوند.

  خدابنده لو با اشاره به نظارت بر باشگاه‌های بدن‌سازی همدان گفت: علاوه بر نظارت هیئت پزشکی ورزشی و بازرسی اداره کل ورزش و جوانان، از باشگاه‌ها نیز به‌طور سرزده بازدید و هر هفته بر باشگاه‌های استان نظارت داریم.

  وی یادآور شد: مربی در هیچ باشگاهی حق تجویز مکمل و داروهای نیروزا را ندارد و اگر موردی در این زمینه دیده شود به‌طورقطع برخورد خواهیم کرد.

  منبع : مهر
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ورزش ورزش همدان