آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۲۹۶۷۸۹ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۸
  رئیس هیئت دوومیدانی استان همدان در گفتگو با مهر مطرح کرد:

  دعوت دوومیدانی کاران همدانی به اردوی آماده‌سازی تیم نوجوانان کشور

  همدان- رئیس هیئت دوومیدانی استان همدان گفت: چهار دونده همدانی باهدف حضور در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا به اردوی آماده‌سازی منتخبان نوجوانان کشور دعوت شدند.

  مرتضی خورشیدی در گفتگو با ذاکرنیوز با اشاره به دعوت چهار دوومیدانی کار همدانی به اردوی آماده‌سازی منتخبین نوجوانان کشور اظهار داشت: منتخبین نوجوانان کشور برای حضور در مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا، به اردوی آماده‌سازی در تهران دعوت شدند.

  وی افزود: آرمین شاه ملکی، محمد حاصلی، مینا سادات رحمانی، مریم خوش‌نیت همگی از همدان باهدف حضور در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا، از روز یکشنبه ۷ آذرماه تا روز جمعه ۱۲ آذرماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران حضور می‌یابند.

  رئیس هیئت دوومیدانی استان همدان با اشاره به ملاک انتخاب دوومیدانی کاران دعوت شده به این اردو گفت: نتایج کسب‌شده آن‌ها در مسابقات اخیر مدنظر بوده و همچنین شرایط سنی موردقبول آن‌ها برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۷ در نظر گرفته‌شده است.

  خورشیدی خاطرنشان کرد: مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان آسیا، از ۳۱ اردیبهشت‌ماه سال آینده تا ۳ خردادماه در کشور تایلند برگزار خواهد شد.

  وی بابیان اینکه دوومیدانی به‌عنوان مادر تمامی ورزش‌ها شناخته می‌شود، بیان کرد: در دهه‌های گذشته به علت جذابیت‌هایی که این رشته ورزشی دارد علاقه‌مندان زیادی پیداکرده است.

  رئیس هیئت دوومیدانی استان همدان عنوان کرد: استان همدان از قدمت بالایی در این رشته برخوردار بوده و نزدیک به ۶۰ سال در این رشته ورزشی با داشتن پیشکسوتان سابقه دارد.

  خورشیدی بابیان اینکه تمام تمرکز این هیئت به استعدادیابی معطوف شده است، گفت: نونهالان و نوجوانان هیئت دوومیدانی استان همدان در کشور از برترین دوومیدانی کاران هستند که این نشان می‌دهد تلاش‌های زیادی برای این موضوع انجام‌شده است.

  وی یادآور شد: یکی از سیاست‌های اصلی هیئت دوومیدانی استان توجه به رده‌های پایه است که باعث شده در آینده‌ای نزدیک دوومیدانی کاران همدانی در تمامی مسابقات مرزی و برون‌مرزی از مدعیان باشند.

  منبع : مهر
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ورزش ورزش همدان