آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۲۸۲۵۷ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۲

  سرمربی تیم والیبال زنان پارسه: برای بازپس گرفتن جایگاه خود در جدول تلاش می کنیم

  تهران – ذاکرنیوز – سرمربی تیم والیبال زنان پارسه قهرمان فصل گذشته لیگ برتر والیبال زنان،گفت: تحولات بسیار جدی را با شروع فصل جدید تجربه کردیم اما با داشتن یک حامی واقعی تلاش می کنیم تا دوباره جایگاه خود را در جدول رده بندی پیدا کنیم.

  سیما صدیقی در گفت و گو با خبرنگار ذاکرنیوز در پاسخ به سوالی درمورد شکست تیمش مقابل سایپا تهران، گفت: طبیعی است وقتی تغییرات بنیادی و ریشه ای در یک تیم ایجاد شود، این تیم حتی اگر قهرمان فصل قبل هم باشد تا بخواهد دوباره چارچوب هایش را تعیین کند، شاهد تحولات جدی خواهد بود.
  به گزارش ذاکرنیوز ، تیم والیبال زنان پارسه (شرکت گاز سابق ) در دیدار هفته سوم لیگ برتر مقابل تیم سایپا تهران به میدان رفت و بازی را با نتیجه سه بر صفر واگذار کرد .
  تیم شرکت گاز تهران پس از شش دوره حضور در لیگ برتر والیبال زنان، درست یک روز مانده تا شروع فصل جدید از حضور در این رقابت ها انصراف داد و امتیاز خود را به شرکت پارسه تهران واگذار کرد، شرکت گاز طی شش دوره حضور در لیگ برتر والیبال زنان ،‌ سه دوره عنوان قهرمانی ، دو دوره نایب قهرمانی و یک دوره سومی را در کارنامه خود ثبت کرد که آخرین دوره حضورش در لیگ با قهرمانی همراه بود.
  سرمربی تیم والیبال پارسه درخصوص شکست از سایپا در هفته سوم لیگ برتر والیبال بانوان،ادامه داد:‌ تیمی که 8 بازیکن خود را از دست داده ترکیب اصلی اش از هم گسسته شده و ما فقط سه بازیکن از تیم قبل را داریم و سایر بازیکنان تیم همه از رده سنی امید و جوانان جذب شده اند که به طور طبیعی از نظر روحی آمادگی حضور در چنین سطحی از رقابت ها را نداشته و از نظر فنی نیز هنوز شرایط مناسبی ندارند.
  صدیقی تصریح کرد: صرفنظر از جدایی تعداد زیادی از بازیکنان تیم، در آستانه آغاز رقابت های لیگ‌ برتر، حامی مالی تیم نیز تغییر کرد که این موضوع از نظر روانی تاثیر نامطلوبی در وضعیت تیم و حضور ما در مسابقات داشته است.
  سرمربی تیم والیبال زنان پارسه درمورد جوانگرایی و حضور بازیکنان رده سنی جوان و امید در تیمش،گفت:‌ بازیکنان بسیار خوبی را جذب کرده ایم و اگر چه خیلی کم تجربه اند اما ارزش سرمایه گذاری را دارند و مطمئن هستم این بازیکنان جوان و با استعداد روزی اعتبار والیبال زنان می شوند و وزنه خاصی برای این رشته محسوب خواهند شد.
  ورزشی **1828** 1701
  خبرنگار :‌خدیجه روزبهانی* انتشار دهنده: حمید قدیمی

  منبع : ایرنا
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir