آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۳۷۶۱۴ انتشار : ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۴
  مدیرکل تعاون استان البرز:

  تنها خوابگاه ورزشی کارگران استان البرز با اعتبار 20 میلیارد‌ریال احداث می‌شود‌

  مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز از احداث تنها خوابگاه ورزشی کارگران استان البرز با اعتبار 20 میلیارد ریال خبر داد.

  به گزارش ذاکرنیوز از کرج، به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز،‌ اسماعیل خلیلی در بازدید از پروژه خوابگاه ورزشی صد تختخوابی کارگران در استان البرز اظهار داشت: با تکمیل و بهره‌برداری از پروژه احداث خوابگاه ورزشی کارگران در شهرستان کرج، امکان استفاده از این محل برای ورزشکاران به‌ویژه کارگران در این شهرستان بزودی فراهم می‌شود.

  وی درباره اهمیت احداث این خوابگاه ورزشی صدتختخوابی، گفت: شهرستان کرج تاکنون فاقد خوابگاه ورزشی بوده و احداث خوابگاه ورزشی صدتختخوابی در مجموعه ورزشی کارگران امام خمینی(ره) می‌تواند با ایجاد امکانات اسکان تیم‌های ورزشی کارگری و میزبانی مسابقات کارگران کشور خدمات‌دهی لازم را ارائه داده و در جهت توسعه و گسترش ورزش استان نیز قرار گیرد.

   خلیلی با بیان اینکه توسعه و تکمیل اماکن ورزشی کارگری از اهداف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز است، اظهار داشت: با توجه به تهدید سلامت کارگران به دلیل آسیب‌های ناشی از مشاغل سخت و یا بیماریهای ناشی از کار، توجه به امر ورزش می‌تواند به سالم‌سازی محیط کار و جلوگیری از بروز برخی مشکلات و آسیب‌های جسمی، روحی و روانی کارگران کمک نماید.

  مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز خاطرنشان کرد:  با وجود امکانات ورزشی کارگری در استان و مجموعه ورزشی کارگران امام‌خمینی(ره) کرج ما آمادگی میزبانی مسابقات ورزشی در حد ملی و حتی بین المللی را داریم، اما برای میزبانی مسابقات نیازمند فراهم‌سازی زیرساخت‌ها هستیم که وجود خوابگاه اختصاصی کارگری جهت تیم‌های ورزشی کارگری یکی از آن زیرساخت‌ها است که با ایجاد خوابگاه صد تختخوابی میسر می‌شود.

  وی با اشاره به مشخصات این پروژه، گفت: عملیات ساخت و احداث این خوابگاه ورزشی صد تختخوابی در مجموعه ورزشی فرهنگی کارگران امام خمینی(ره) در منطقه کلاک کرج با سطح اشغال 570 مترمربع و زیربنای کل پروژه به میزان یک هزار و 780 متر در 4 طبقه همراه با رستوران، لابی و امکانات رفاهی جهت اسکان تیم‌های ورزشی از آذرماه سال‌جاری آغاز و امروز نیز بتن‌ریزی فونداسیون آن شروع شد.

  وی درباره اعتبار ساخت این پروژه اظهار داشت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال در حال احداث بوده و همچنین با تکمیل اتوبان همت و گذر این بزرگراه از میان مجموعه ورزشی کارگران امام خمینی(ره) کرج، سهولت دسترسی به امکانات ورزشی این مجموعه برای شهروندان و کارگران استان فراهم می‌شود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ورزش ورزش البرز