آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۳۹۶۱۵ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۵

  مدیرکل جدید امور اداری و مالی استانداری قزوین منصوب شد

  قزوین - ذاکرنیوز - شهرام احمدپور به عنوان مدیرکل جدید امور اداری و مالی استانداری قزوین منصوب شد.

  به گزارش ذاکرنیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، سرپرست معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در آئین معارفه مدیرکل جدید اداری و مالی، افزود: موتور محرکه هر استان، استانداری است و کسانی که در این دستگاه حاکمیتی مشغول به خدمت هستند باید با تلاش مضاعف و نوآوری بیشتر در جهت نظارت بهتر و موثر بر دستگاه های اجرایی استان گام بر دارند.
  منوچهر حبیبی با اشاره به اینکه جایگاه استانداری باید محکم و فرادست باشد، ادامه داد: نقش محوری استانداری در بحث نظارتی بسیار مهم بوده و با توجه به فرارسیدن انتخابات، این نقش باید پررنگ تر باشد تا امید را در دل مردم زنده نگاه دارد.
  حبیبی اضافه کرد: ماموریت و برنامه ریزی اصلی دولت تدبیر و امید، سامان بخشی به اقتصاد، معیشت و اشتغال مردم است که این موضوع دغدغه اصلی دولت و دولتمردان محسوب می شود.
  به گفته وی، کار استانداری پرحجم، متنوع و دشوار بوده و اداره کل اداری و مالی استانداری به عنوان قلب تپنده این دستگاه باید با کنترل و حساسیت لازم مسائل کلان استان را پیگیری و به سرانجام برساند.
  حبیبی اضافه کرد: با توجه به انتخابات پیش رو باید ساز و کارهای لازم جهت تقویت واحدهای زیر نظر استانداری، به ویژه فرمانداری ها و بخشداری ها فراهم شود تا مجموعه پرتلاش استانداری بدون دغدغه مقدمات لازم برای برگزاری یک انتخابات پرشور و نظام مند را فرآهم سازد.
  گفتنی است در پایان این مراسم حکم انتصاب شهرام احمدپور به عنوان مدیرکل جدید امور اداری و مالی استانداری قرائت و تقدیم وی شد .
  پیش از این سیاوش طاهرخانی و محمداسماعیل رضائی به عنوان مدیرکل و سرپرست این اداره مشغول به فعالیت بودند.
  6101/8054* خبرنگار: هادی درزی رامندی** انتشار دهنده: رضا اسدی

  منبع : ایرنا
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قزوین قزوین