آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۴۳۱۰۱ انتشار : ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۱

  ثبت 14 میلی متر بارندگی در 24 ساعت گذشته در قم/هوای قم تا عصر امروز بارانی است

  قم - ذاکرنیوز - رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی قم گفت: در 24 ساعت گذشته به طور میانگین 14 میلی متر بارش باران در استان قم ثبت شده است.

  محمد رضا قاضی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ذاکرنیوز، افزود: از صبح دیروز تاکنون در ایستگاه های سالاریه، سلفچگان، کهک، مزرعه فدک و کوه سفید به ترتیب 23، 21، 17، 13 و 12 میلی متر بارندگی به ثبت رسیده است.
  وی با اشاره به این که از ابتدای دی ماه تاکنون به طور میانگین 30 میلی متر بارش باران در استان قم ثبت شده، اضافه کرد: از ابتدای مهرماه تاکنون نیز 47 میلی متر بارندگی به ثبت رسیده است، در حالی که این میزان سال گذشته 70 میلی متر بوده است.
  وی بیان کرد: بارش باران تا عصر امروز در نقاط مختلف استان ادامه دارد و از عصر شدت بارش ها کم می شود.
  قاضی با بیان این که امشب به تدریج هوای استان باز می شود، افزود: فردا آسمان قم نیمه ابری است و دمای هوا نسبت به امروز افزایش می یابد، ولی امشب نسبت به شب گذشته، شب سردتری در پش رو داریم.
  وی گفت: حداکثر دمای هوا برای امروز، فردا و پس فردا به ترتیب هشت، 11 و 13 درجه سانتیگراد بالای صفر و برای امشب صفر و فردا شب یک درجه سانتگیراد زیر صفر پیش بینی می شود.
  به گفته وی، در چند روز آینده وزش باد ملایم با سرعت 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت پیش بینی می شود.
  رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی قم افزود: اوایل هفته آینده آسمان استان قسمتی تا نیمه ابری و اواخر هفته کاملا صاف است و بارندگی نخواهیم داشت.
  وی اضافه کرد: دمای هوا نیز در روزهای اول هفته آینده افزایش و در روزهای پایانی هفته مقداری دمای هوا کاهش می یابد.
  /2085/ 1175 خبرنگار: سمیه حیدری ** انتشاردهنده: رضا علیمحمدی

  منبع : ایرنا
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قم قم