آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۴۵۶۶۷ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۹

  المسیره: 150 تروریست داعش با یک فروند هواپیمای ترکیه به یمن منتقل شدند

  تهران - ذاکرنیوز - منابع امنیتی یمن اعلام کردند، 150 تن از عناصر گروه تروریستی داعش که در پی آزادسازی حلب توسط ارتش سوریه اخیرا از این شهر گریخته اند، با یک فروند هواییمای ترکیه وارد عدن در جنوب یمن شدند.

  به گزارش ذاکرنیوز به نقل ازشبکه خبری المسیره، منابع یاد شده روز جمعه با اعلام این خبر افزود: عناصر وابسته به گروه های تکفیری در فرودگاه عدن که هم اکنون در کنترل نیروهای اشغالگر اماراتی قرار دارد، پیاده شدند.
  این منابع گفتند هواپیمای ترکیه ای قرار است 158 تن از مزدوران سعودی را که اخیرا در جبهه «تعز» زخمی شده اند برای درمان در بیمارستان های ترکیه، به این کشور منتقل کنند.
  عربستان همراه با چند کشور دیگر عرب از ششم فروردین سال گذشته به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی، دریایی و هوایی این کشور با هدف بازگرداندن 'عبدربه منصور هادی' رئیس جمهوری مستعفی یمن به قدرت اقدام کرد.
  این تجاوز نظامی تاکنون نتیجه ای جز کشتار بیش از 11 هزار یمنی و زخمی شدن ده ها هزار نفر دیگر و همچنین آواره شدن میلیون ها یمنی و ویرانی زیرساخت های این کشور نداشته است.
  عربستان با وجود هزینه های زیاد و حملات پیاپی به یمن هنوز نتوانسته است به هیچ یک از اهداف اعلام شده خود برسد و مردم یمن با مقاومت و پایداری خود متجاوزان را به زانو در آورده اند.
  شبد**1480**مترجم: غلامرضا رفیع** انتشار دهنده : اسماعیل جهانبخش

  منبع : ایرنا
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :المسیره یمن