آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۴۸۵۸۳ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۵

  اظهارات منتسب به رییس جمهوری و نهاوندیان عاری از حقیقت است

  تهران - ذاکرنیوز - روابط عمومی دفتر رییس جمهوری با انتشار اطلاعیه ای ادعاهای منتشرشده به نقل از یک نماینده مجلس که در آن اقدامات و اظهاراتی به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری و محمد نهاوندیان منتسب شده است را عاری از حقیقت اعلام و به شدت تکذیب کرد.

  به گزارش ذاکرنیوز،روابط عمومی دفتر رییس جمهوری امروز - دوشنبه - در این اطلاعیه اعلام کرد: ادعاهای منتشر شده در برخی از رسانه ها به نقل از سید جواد ابطحی نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی عاری از حقیقت است و به شدت تکذیب می شود.
  در روزهای گذشته برخی سایت‌های خبری بدون هیچ‌گونه بررسی و تحقیق به نقل از سید جواد ابطحی نماینده خمینی شهر نوشتند که «در سال 88 به دستور روحانی به‌عنوان مسؤول شورای عالی امنیت ملی، سران فتنه در حصر خانگی قرار گرفتند و امروز تمام امکانات رفاهی و تفریحی برای سران فتنه مهیاست، سران فتنه می‌خورند و می‌خوابند. شرایطی که برای سران فتنه فراهم است برای من به‌ عنوان نماینده مجلس مهیا نیست.»
  در این اطلاعیه تاکید شده است: شایسته است نماینده محترم ابتدا بررسی بفرماید که در سال 88 مسوول شورای عالی امنیت ملی و دبیر آن چه کسی بوده است؟! دکتر روحانی در آن سال چنین مسوولیتی نداشته اند.
  همچنین در اطلاعیه روابط عمومی دفتر رییس جمهوری این بخش اظهارات نماینده خمینی شهر که مدعی شد «نهاوندیان پیشنهاد می‌کند برای رونق صادرات و تولید کارخانه‌ها دلار باید به حداقل 7 هزار تومان برسد» کاملا کذب و بی پایه و اساس عنوان شده است.
  در این اطلاعیه با تاکید بر این که امروزه دلیل واقعی و اقتصادی برای افزایش نرخ دلار در اقتصاد ایران وجود ندارد،، آمده است :نباید فراموش کنیم همه ما وظیفه داریم در سال اقدام و عمل از اقتصاد کشور و رشد و ثبات آن صیانت کنیم و از طرح مطالب ناصحیح و غیر کارشناسی که موجب رضایت بدخواهان، ایجاد التهاب در بازار و فروریزی آرامش و امید مردم می شود خودداری کنیم.
  روابط عمومی دفتر رییس جمهوری ضمن تقدیر از هوشیاری مردم شریف ایران اسلامی همچنین از رسانه ها درخواست کرد تا از نقل اخبار و مطالب غیر موثق خودداری کنند.
  در پایان این اطلاعیه تاکید شده است: رعایت شان نمایندگی از مردم شریف در جای جای میهن اسلامی اقتضا می کند که بویژه از دروغ و انتساب مطالب خلاف واقع به مسوولان ارشد دستگاه اجرایی و خدمت گزاران ملت پرهیز شود.
  سیام ** 9314**1336تنظیم: داود توسلی**انتشار:مهرنوش خانزائی

  منبع : ایرنا
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir