آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۵۱۸۶۹ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۴
  معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی مازندران :

  100 مددجوی بهزیستی مازندران خانه دار شدند

  معاون مشارکت های مردمی بهزیستی مازندران با تاکید بر رفع مشکلات معیشتی معلولان در دولت فعلی، گفت: در سه سال اخیر، 100 خانه به جامعه هدف بهزیستی تقدیم شد.

  به گزارش ذاکرنیوز از محمودآباد، نورالدین علاالدینی ظهر امروز در جلسه شورای مشارکت اجتماعی با محوریت تامین مسکن جامعه هدف شهرستان محمودآباد اظهار داشت: از 100 خانه ساخته شده تاکنون 80 مورد تحویل داده شد و 20 خانه نیز در حال ساخت و اقدام است.

  وی افزود: این طرح از ایده‌های عالی در دولت تدبیر و امید بوده که برای اولین بار نگاه ویژه ای به خانواده‌های معلول و تحت سرپرستی بهزیستی داشته است.

  معاون مدیرکل بهزیستی مازندران با بیان اینکه جامعه هدف بهزیستی شناسنامه آسیب دیدگی دارد، تصریح کرد: جامعه امرو،  آسیب دیده، ضعیف و تحت پوشش بهزیستی بوده و دولت به یک خانواده معلول در ماه 60 هزار تومان حقوق می‌دهد و این خانواده‌ها از نگاه مسئولان محروم مانده و دیده نشده اند.

  علا الدینی خاطر نشان کرد: هر معلولی در جامعه هدف دارای مددکار بوده و زمانی‌که این معلول یا زن تحت سرپرستی باز توان شود از حمایت بهزیستی خارج خواهد شد.

  وی تصریح کرد: مازندران در بحث مسکن رتبه سوم و در اشتغال بهزیستی در کشور رتبه یک را دارد.

  علا الدینی با تاکید بر اینکه این طرح تا پایان امسال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت، گفت: این طرح برای خانوارهای دو معلول به بالا که زمین دارند و مسکن ندارند بوده و با تمام توان می‌خواهیم این اعتبارات را صرف استان مازندران کنیم.

  وی گفت: در بحث شهری 30 میلیون تومان تسهیلات بلا عوض و 10 میلیون برای هرید انشعابات آب و برق و گاز که به صورت رایگان بوده و در بخش روستایی 18 میلیون تومان وام بلا عوض، 18 میلیون تومان وام با تسهیلات 4 درصدی و 5 میلیون وام قرض الحسنه در محمودآباد با مشارکت مردمی و بهزیستی تحویل داده می‌شود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :مازندران وام وام