آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۵۲۰۳۹ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۱

  تشکل های دانشجویی در فضایی آرام و قانونمند فعالیت کنند

  قزوین - ذاکرنیوز - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: فعالیت تشکل های دانشجویی باید در فضایی آرام و به صورت قانونمند انجام شود زیرا امور خلاف قانون و عبور از آن در این زمینه پذیرفتنی نیست.

  به گزارش ذاکرنیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، سیدسعید شاهرخی در دیدار با مسئولان تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان، افزود: تخریب و حمله های سیاسی و مقابله هدفمند با دولت امروز کلید خورده که با نزدیک شدن به انتخابات امکان آلوده شدن بیشتر فضای سیاسی نیز وجود دارد.
  وی ادامه داد: با تمام توان برای حراست از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و باورهای اسلامی تلاش می کنیم و از هیچ کوششی برای سربلندی نظام و ملت کوتاهی نخواهیم کرد.
  وی به پیش قراول بودن جنبش های دانشجویی اشاره و یادآور شد: کار سیاسی پرشور، مهیج و هیجان آور است و دوران دانشجویی نیز از دوران خوب زندگی افراد است که باید نهایت استفاده از آن به عمل آید.
  شاهرخی با بیان اینکه اعتقاد به بنیان نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های امام راحل اصل مشترک همه ما بوده و نباید فراموش شود، ادامه داد: در حقانیت جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد و باید با رعایت تعادل و عقلانیت در امور، جلوتر از قانون حرکت نکنیم.
  وی به ریشه دار بودن و اصالت حرکت جنبش های دانشجویی اشاره و اضافه کرد: نباید حرکتی انجام شود که جدایی بین دانشجو و آرمان های نظام مقدس را به دنبال داشته و خسارت بزرگی را به بار آورد.
  شاهرخی در ادامه به تشکل های مختلف با ایده های متفاوت در جامعه اشاره و گفت: تشکل های دانشجویی با رویکردهای متفاوتی وجود دارد که همین مساله باعث رشد و شکوفایی جامعه شده و در این فضا باید به دنبال تعامل سازنده بود.
  به گفته وی، در یک جامعه چند صدایی باید نسبت به یکدیگر تحمل بیشتری داشت و با تقویت ظرفیت نقدپذیری خود از یکدیگر، در همه مسائل استفاده کنیم.
  وی با بیان اینکه به دنبال فضای باز سیاسی و ایجاد نشاط در جامعه، به خصوص در بین دانشجویان هستیم، افزود: در چارچوب قانون و ظرفیت هایی که در اختیار داریم به تشکل های دانشجویی کمک خواهیم کرد.
  شاهرخی در پایان به فرصت برابر برای همه گروه های سیاسی جامعه اشاره و یادآور شد: سیاست دولت در کشور ایجاد فرصت برابر برای همه گروه ها است و در تمام امور نیز قانون باید رعایت شود.
  6101/8054* خبرنگار: هادی درزی رامندی** انتشار دهنده: رضا اسدی

  منبع : ایرنا
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قزوین قزوین