آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۵۲۵۰۴ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۶

  واحدهای صنعتی مشکل دار لرستان به بانک های عامل ارجاع داده شدند

  خرم آباد - ذاکرنیوز - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: واحدهای صنعتی مشکل دار لرستان در زمینه تقسیط بدهی ها به بانک های عامل و تامین اجتماعی ارجاع داده شدند.

  به گزارش ذاکرنیوزداد غضنفری روز چهارشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان در سالن جلسات استانداری افزود: در این نشست هفت مورد مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در حوزه صنعت و معدن و چهار مورد درخواست واحدهای مشکل دار که در کمیته کارشناسی مطرح نشده بودند برای بررسی مجدد به کمیته ارجاع داده شدند.
  وی اظهار کرد: به دلیل اهمیت جلسات و تاکید استاندار، در صورت حاضر نشدن مدیران دستگاه های اجرایی و بانک ها در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان، مصوبات لازم اجرا می شوند.
  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان افزود: مدیران دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در صورت ضرورت می توانند کارشناس مربوطه را در جلسات ستاد به همراه داشته باشند اما در صورت حاضر نشدن در جلسات از حضور نماینده آنان جلوگیری خواهد شد.
  وی گفت: ٢ مورد از مصوبات نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان به دلیل وجود اختلاف نظر به جلسه آتی ستاد موکول شد تا برای بررسی و اتخاذ دستورالعمل آن تصمیم گیری شود.
  غضنفری افزود: این موارد در صورت رفع نشدن در استان به کارگروه ملی ستاد ارجاع داده می شود.
  ٣٢١٠/3022
  خبرنگار: محمد یاراحمدی ** انتشاردهنده: احسان کردی

  منبع : ایرنا
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :لرستان لرستان