آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۵۲۷۸۵ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۴

  اعضای ستاد انتخابات استان زنجان معرفی شدند

  مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان گفت: در راستای انجام تمهیدات لازم جهت برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وپنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا، طی احکام جداگانه‌ای رئیس و اعضای اصلی ستاد ومسئولان کمیته های فرعی انتخاب و معرفی شدند.

  به گزارش ذاکرنیوز، و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، بهروز مهدوی، از ابلاغ احکام اعضای ستاد انتخابات این استان خبر داد و گفت: بر اساس احکام صادره از سوی استاندار زنجان، سید بیوک موسوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با حفظ سِمت بعنوان رئیس ستاد انتخابات استان و بهروز مهدوی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بعنوان دبیر ستاد انتخابات استان زنجان معرفی شدند.
  وی با اشاره به انتخاب و ابلاغ احکام رؤسا و اعضای کمیته های ذیل ستاد انتخابات استان زنجان، خاطرنشان کرد: ولی الله ایمانی رئیس کمیته فناوری اطلاعات، مصطفی حمیدی رئیس کمیته استعلامات و حراست، امیرحسین اسکندری رئیس کمیته امنیت، عبدالرضا شهبازی رئیس کمیته بازرسی و حقوقی ستاد و حسین همپا بعنوان رئیس کمیته پشتیبانی و امور مالی ستاد انتخابات استان زنجان معرفی شده اند.
  مهدوی همچنین به انتصاب علی شفیعی مدیرکل ثبت احوال استان بعنوان عضو ستاد انتخابات استان اشاره کرد و افزود: ادریس سالاری بعنوان رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان انتخاب شده و نیز رضاعلی بخشی‌فرد و بهروز احمدی به ترتیب مسئولیت کمیته‌های اجرایی و آموزش ستاد انتخابات استان را بر عهده دارند.
  دبیر ستاد انتخابات استان زنجان در ادامه از انجام سایر اقدامات از قبیل برآورد تعداد تعرفه‌های مورد نیاز استان و اعلام به وزارت کشور، پیش بینی تعداد صندوق های مورد نیاز و آماده سازی زمینه برگزاری انتخابات تمام‌الکترونیک در مراکز استان‌ها و برخی از شهرهای استان خبر داد و یادآور شد: تاکنون سمینار آموزشی فرمانداران و بخشداران استان در مشهد مقدس و دوره آموزشی یکروزه کارشناسان حوزه سیاسی و انتخابات فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان برگزار شده است.
  مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان به برنامه زمانبندی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: زمان صدور فرمان آغاز این انتخابات از سوی وزیر کشور در 22 فروردین سال 96 خواهد بود.
  وی با بیان این مطلب که معرفی معتمدین شهرستان‌ها به وزارت کشور به منظور تشکیل هیات‌های اجرایی مرکزی 11 اسفندماه سال‌جاری خواهد بود اضافه کرد: ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در مدت 5 روز از تاریخ 22 تا 26 فروردین ماه سال آینده و بازه زمانی پیش‌بینی شده برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به مدت 20 روز از 8 لغایت 27 اردیبهشت سال96 خواهد بود.
  مهدوی همچنین به برنامه زمانبندی پنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز اشاره نمود و یادآور شد: صدور فرمان آغاز این بخش انتخابات از سوی وزیر کشور در 25 اسفندماه سال‌جاری خواهد بود و کاندیداها از 30 اسفند تا 6 فروردین ماه به مدت 7 روز برای ثبت نام و از 21 لغایت 27 اردیبهشت ماه به مدت یک هفته برای تبلیغات انتخاباتی خود فرصت خواهند داشت.
  دبیر ستاد انتخابات استان زنجان اظهارکرد: بدلیل تقارن زمان ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا با پایان سال‌جاری و تعطیلات عید نوروز، طی طرحی پیشنهاد شده است درصورت تایید مجلس شورای اسلامی ثبت نام در تاریخ 23 تا 30 اسفندماه برگزار شود.
  وی در پایان خاطرنشان کرد: اخذ آراء دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا بصورت همزمان در 29 اردیبهشت سال 96 انجام خواهد شد.
  596
  دریافت کننده خبر: رویا رفیعی

  منبع : ایرنا
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir