آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۶۵۲۱۱ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۱
  به میزبانی دانغان؛

  تیم های کشتی ارمنستان و استان سمنان به مصاف همدیگر خواهند رفت

  دامغان - معاون اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: مسابقات کشتی بین تیم منتخب کشور ارمنستان با یک تیم از استان سمنان۱۴بهمن ماه در دامغان برگزار می شود.

  محسن ایزدبخش در گفتگو با ذاکرنیوز ضمن اشاره به انجم رویداد ورزشی رقابت کشتی بین تیم های سمنان و کشور ارمنستان در دامغان توضیح داد: این مسابقات سه جانبه روز پنج شنبه ۱۴بهمن ماه سال جاری به میزبانی سالن ورزشی ۹ دی دامغان برگزار خواهد شد.

   وی با اشاره به برگزاری مسابقات جام پارس، افزود: استان سمنان  میزبان ششمین دوره مسابقات بین المللی ووشوی جام پارس خواهد بود که این مسابقات فروردین ماه سال آینده برگزار می شود در این رقابت ها ۱۵کشور حضور خواهند داشت.

  معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه مسابقات لیگ هندبال در شهرستان سمنان برگزار خواهد شد، اظهار داشت: این مسابقات با حضورهمه استان های کشور از ۲۳بهمن ماه سال جاری آغاز و تا ۲۹ بهمن ادامه خواهد داشت.

  ایزدبخش از اجرای ۲۰۰ عنوان برنامه فرهنگی ورزشی طی ایام الله دهه فجر در سطح ادارات ورزش و جوانان استان سمنان خبر داد و تصریح کرد: برنامه های متعدد ورزشی و فرهنگی در سطح استان برگزار خواهد شد.

  وی افزود: غبار روبی گلزار مطهر شهدا، برگزاری نمایشگاه و جشنواره های فرهنگی ورزشی، حضور پرشور ورزشکاران و جوانان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، مسابقات آکروژیم (ژیمناستیک) کشوری، مسابقات کشوری آفرود، دیدار با خانواده های معظم شهدای ورزشکار و پیشکسوتان ورزشی از جمله برنامه های کمیته ورزش و جوانان ستاد دهه فجر استان سمنان است که در طول این ایام و در سطح استان برگزار و اجرا می شود.

  منبع : مهر
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ورزش ورزش سمنان