آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۶۶۰۴۶ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲
  استاندار قزوین:

  هدایت رهبری و همراهی مردم موجب پیروزی انقلاب شد

  قزوین- استاندار قزوین گفت: هوشمندی رهبری، همراهی ملت ایران و عقلانیت دولت موجب پیروزی در مقابل دشمنان شد.

  به گزارش ذاکرنیوز، فریدون همتی صبح شنبه در دیدار صمیمانه نمایندگان تشکل ها و شوراهای دانش آموزی، سازمان دانش آموزی، انجمن های اسلامی و بسیج دانش آموزی استان که به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت:  در ایران اسلامی رشد سیاسی و اقتصادی، فرهنگی و نظامی را شاهد هستیم و مردم سالاری در ایران موج می زند، ابتدا باید در این مسیر تلاش کرد و مهمتر از آن، این که باید این خصائص و ویژگی ها را حفظ نمود، باید در برابر هجمه ها ایستاد و دشمن را دست کم نگرفت.

  وی افزود: در مبحث فضای مجازی باید آموزش و فرهنگ سازی صورت گیرد وگرنه خسارات زیادی را خواهیم دید و افکار نسل جدید منحرف خواهد شد،   باید در سطح آموزش و پرورش برنامه ای در راستای فضای مجازی و تحولی نو در این زمینه ارائه داد.

  استاندار قزوین اضافه کرد: همتی خاطر نشان کرد: شما دانش آموزان به عنوان نمایندگان تشکل ها و انجمن ها باید هوشیار باشید و از اوضاع سیاسی و اجتماعی کشور خود آگاه باشید، باید تمرین کنید و خود را مسئول بدانید، هوشمندی مقام معظم رهبری و هدایت ایشان، موجب همراهی ملت شریف ایران شد و این همراهی با عقلانیت دولت تدبیر و امید گره خورد و توانستیم در مقابل دشمنان پیروز شویم و ایستادگی کنیم.

  استاندار قزوین تصریح کرد: در بحث اشتغال و بیکاری وضعیت کشور حساس است با این وجود تمام تلاش خود را برای آبادانی و بحث اشتغال انجام خواهیم داد، با سیاست های درست و عقلانیت و همچنین اقتصاد مقاوتی و توسعه صادرات غیر نفتی می توانیم نیازهای کشور را پوشش دهیم.

  همتی در ادامه گفت: در مورد حجاب و فرهنگ هم باید بگوییم که حجاب به تنهایی و با اتخاذ دستورات بنده و دیگران درست نمی شود حجاب را باید معرفی کنیم و شاخص ها و ویژگی های آن را آموزش دهیم، کودکان و نوجوانان از هم سن و سالان خود بهتر الگو می گیرند.

  استاندار قزوین تأکید کرد: معلمین و مربیان نیز در زمینه مسائل فرهنگی و تربیتی نقش بسزایی را ایفا می کنند و می توانند با راهنمائی های خود در این زمینه جامعه را نجات دهند.

  منبع : مهر
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قزوین قزوین