آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۳۹۱۰۸۲ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴
  معاون شهردار همدان:

  ثبت نام کلاس‌های آموزشی فرهنگسرای «پرواز» همدان آغاز شد

  همدان- معاون اجتماعی، فرهنگی و گردشگری شهردار همدان از آغاز ثبت‌نام کلاس‌های فرهنگسرای «پرواز» خبر داد و گفت: این دوره‌های آموزشی در بخش‌های علمی، هنری و فعالیت‌های فوق برنامه برگزار می‌شود.

  به گزارش ذاکرنیوز و به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی شهرداری همدان، محمد قدیمی در خصوص شروع ثبت‌نام کلاس‌های فرهنگسرای «پرواز» در همدان اظهار داشت: این مجموعه در عکاسی مقدماتی و پیشرفته، خبرنگاری، سواد رسانه (شهروند الکترونیک)، نقد فیلم، فیلمنامه‌نویسی و آموزش‌های شهروندی را برگزار می کند.

  وی گفت: دوره های آموزش شهروندی شامل مهارت‌های پیش از ازدواج، مهارت‌های فرزندپروری، مهارت‌های کنترل خشم، کارگاه آموزش حل تعارض، کارگاه آموزشی اعتماد به نفس و آموزش نقاشی است که از شهروندان در سال جدید ثبت‌نام به عمل می‌آورد.

  وی با اشاره به اینکه این دوره‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف علمی، هنری و فعالیت‌های فوق برنامه برگزار می‌شود، گفت: این دوره‌ها برای سنین مختلف از ۴ سال تا ۷۰ سال در نظر گرفته شده است.

  معاون اجتماعی، فرهنگی و گردشگری شهرداری همدان هدف از برپایی این دوره‌های آموزشی را ارتقای سطح توانمندی شهروندان و غنی‌سازی اوقات فراغت آنها دانست و یادآور شد: با برپایی این دوره‌ها گامی در راستای توسعه فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی برداشته شود.

  قدیمی عنوان کرد: علاقه‌مندان به منظور ثبت‌نام و شرکت در این دوره‌ها می‌توانند به واحد آموزش فرهنگسرای پرواز واقع در اعتمادیه پارک پرواز مراجعه کنند.

  منبع : مهر
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :همدان همدان همدان