آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۴۰۰۶۹۷ انتشار : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۸
  بیانیه دبیرخانه مرکز بسیج اساتید و نخبگان حوزه‌های علمیه:

  کاندیداها در تبلیغاتشان از مرزهای اعتقادی و ارزش‌های دینی عبور نکنند

  در بیانیه دبیرخانه مرکز بسیج اساتید و نخبگان حوزه‌های علمیه آمده است: کاندیداها و طرفدارانشان توجه کنند تا در جریان تبلیغات برای دستیابی به رأی بیشتر، میراث شهیدان تضییح نشود و از مرزهای اعتقادی و ارزش‌های دینی عبور نشود.

  به گزارش ذاکرنیوز، دبیرخانه مرکز بسیج اساتید و نخبگان حوزه‌های علمیه در آستانه فرارسیدن دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، بیانه‌ای را صادر کرده است.

  این بیانه به شرح ذیل است:

  ملت شریف و با ایمان ایران! در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، چند نکته مهم را به اطلاع می‌رسانیم:

  1- حضور حداکثری:

  الف) از آنجا که نظام اسلامی قوی ترین قدرت در مقابل سردمداران زر، زور و تزویر بوده و کفر، نفاق و فساد را در سراسر جهان با چالش مواجه ساخته است، تقویت این نظام، واجب عقلی و شرعی است و حضور حداکثری شما در انتخابات مراتب این تقویت را افزایش خواهد داد.

  ب) حضور در انتخابات هر چه افزون تر باشد، شکوه پشتیبانان نظام بیشتر و موجب یأس کفار و منافقان خواهد بود.

  ج) پشتیبانی ملی از نظام و انقلاب هر چه با شکوهتر باشد دشمنان را از مقابله با نظام اسلامی مأیوس تر و دسایس آنان را خنثی تر خواهد کرد.

  2- برنامه‌های دینی:

  از آنجا که اسلامیت نظام، اساسی‌ترین رکن جمهوری اسلامی است از کاندیداها انتظار می رود که بخشی از فعالیت های تبلیغاتی خود را با ارائه برنامه برای تقویت ایمان، باورها و رفتارهای دینی اختصاص دهند.

  3- رعایت انصاف:

  بهتر است در کنار بیان اشکالات دولت های گذشته، موفقیت های جمهوری اسلامی در ابعاد گرایش به معنویات، تولید علم، رشد صنعت، ارتقاء کشاورزی و ... یادآوری شود تا مردم نسبت به آینده و کارایی نظـام اسلامی مأیوس نشوند.

  4- حفظ ارزش‌ها:

  کاندیداها و طرفدارانشان توجه کنند تا در جریان تبلیغات برای دستیابی به رأی بیشتر، میراث شهیدان تضییح نشود و از مرزهای اعتقادی و ارزشهای دینی عبور نشود.

  5- شفافیت مواضع:

  همانگونه که رهبری فهیم و بصیر انقلاب فرمودند، فعالان سیاسی مواضع خود را شفاف و نسبت خود را با دشمنان اسلام معلوم سازند.

  6- خوداتکایی در پرتو خداباوری:

  با صراحت کاندیداها اعلام کنند که آیا بنا دارند به جای توانمندی های داخلی به بیگانگان اعتماد کنند و به جای توکل بر خداوند به دشمنان توکل کنند؟

  7- نپذیرفتن قراردادهای ننگین:

  باید کاندیداها به این سؤال پاسخ دهند که آیا بنا دارند قراردادهای ننگینی مانند 2030 را پذیرفته و ایمان و فرهنگ مردم را به تاراج گذارند و یا اسناد بالادستی نظام را که در مراکز قانونی تصویب و مورد تأکید رهبر فرزانه انقلاب «مدظله العالی » است اجراء کنند؟

  در پایان از حوزویان انتظار است که مطالب دینی در زمینه فرهنگ اشرافیگری، ترویج فساد و ولنگاری را برای مردم بیان کنند.

  انتهای پیام

  منبع : فارس
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir