آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۴۵۳۸۸۷ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۷
  فاکس نیوز:

  در صورت ادامه راهبرد قطر، ایالات متحده احتیاجی به پایگاه نظامی این کشور ندارد

  یک نظامی ارشد سابق ایالات متحده در یادداشتی درکنار اشاه به وجود پایگاه هایی در منطقه برای ارتش ایالات متحده به جای قطر، خواهان صادر کردن هشدار به سران این کشور جهت مشارکت با ایران و حماس گردید.

  به گزارش ذاکرنیوز، ژنرال «چارلز والد» ژنرال بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده و معاون گذشته مقر فرماندهی این کشور در اروپا در یادداشتی در «فاکس نیوز» به گزارش ذاکرنیوز، ژنرال «چارلز والد» ژنرال بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده و معاون گذشته مقر فرماندهی این کشور در اروپا در یادداشتی در «فاکس نیوز» درج کرد: پایگاه نظامی «العدید» در قطر برای ایالات متحده حیاتی نیست. گزینه های زیاد دیگری در منطقه از جنبه راحتی کار زیرا این پایگاه وجود دارد.

  بر این اساس، ایالات متحده توان دارد موضع های خود را در پایگاه هوایی «الظفره» در امارات متحده و یا حتی با برگشت به پایگاه هوایی «شاهزاده سلطان» در عربستان پیشرفت دهد.

  این نظامی گذشته ایالات متحده با اشاره به سرمایه گذاری کشورش در زیرساخت های پایگاه نظامی در قطر درج کرد: این سرمایه گذاری توجیهی برای نادیده گرفتن یکپارچگی قطر با حماس و بعضی گروه ها در سوریه و اخوان المسلمین بویژه هنگامی گزینه های جایگزین در دسترس می باشند، نمی توان.

  اما با نادیده گرفتن اقدام های قطر چه طور توان داریم در این طریق موفق شویم؟

    این کشور توان دارد متحد ایالات متحده شده و با همه تروریست ها و افراطگرایان مواجهه کند و با یکپارچگی حقیقی با ایالات متحده در زمینه مسائل امنیتی بر علیه ایران و عوامل نیابتی این کشور قرار گیرد یا این که به سیاست خارجی دوگانه خود دنبال کند.

  سیاستگذاران ایالات متحده نیز ضروری هست به سبب بسپارند که ایالات متحده هرگز به پایگاه نظامی قطر منسوب نبوده و نخواهد بود.

   

  منبع : فارس
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :فاکس نیوز