آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۴۵۵۷۹۲ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۵

  هر هفته در شبکه پرس تی وی «خورشید طلوع خواهد کرد»

  برنامه هفتگی «خورشید طلوع خواهد کرد» (The Sun Will Rise) در شبکه پرس تی وی به بررسی مهمترین موضوعات و مشکلات فلسطین می پردازد.

  به گزارش ذاکرنیوز و به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، این برنامه به تهیه کنندگی روشن محمد صالح و احمد کابالو هر هفته به مدت 25 دقیقه از لندن روی آنتن شبکه پرس تی وی می رود.

  برنامه گفت و گو محور «خورشید طلوع خواهد کرد» با اجرای روشن محمد صالح به بحث و بررسی راه و روش هایی که مردم فلسطین برای دستیابی به موفقیت طی می کنند، می پردازد.

  تصویر- نریشن معرفی موضوع، پخش گزارش خبرنگار از غزه و کرانه باختری و مرور شبکه های اجتماعی از جمله آیتم های برنامه «خورشید طلوع خواهد کرد» است. از موضوعاتی که تاکنون در این برنامه مورد بررسی قرار گرفته است می توان به اعلامیه بالفور، به رسمیت شناخته شدن اسرائیل از سوی عربستان و همکاری انگلیس در نسل کشی فلسطینیان اشاره کرد.

  برنامه «خورشید طلوع خواهد کرد» جمعه هر هفته ساعت 18:00 به وقت تهران از به مدت 27 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه نیز شنبه ها ساعت 05:00 و 14:00 ، یکشنبه ساعت 00:05 بامداد و سه شنبه ساعت 12:00 روی آنتن می رود.

   

  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  اخبار مرتبط :