آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۴۵۷۹۳۵ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰
  دبیرکل فدراسیون جودو:

  اطلاع دقیقی از رشنونژاد نداریم/پیگیری برای برگشت وی در دستور کار

  شاهرود - دبیر کل فدراسیون جودو با اظهار این که اطلاع دقیقی از جودوکار ملی پوش ایرانی اعزام شده به پیکارهای هلند هنوز به دست نیامده است، اظهار کرد: پیگیر وضع محمد رشنونژاد هستیم تا به کشور بازگردد.

  امیرحسین سیاحی در صحبت با ذاکرنیوز ضمن اظهار این که هنوز هیچ مدرکی دال بر پناهنده شدن محمد رشنو نژاد در دست نداریم، ابراز داشت: این ورزشکار اواخر آذر سال جاری همراه تیم ملی برای پیکارهای به هلند اعزام شده بود و پیش از برگشت به تهران، اعضای تیم برای خرید از هتل خارج گردیدند و عوامل تیم متوجه غیبت وی شدند.

  حاشیه های فدراسیون جودو تمام شده هست

  دبیرکل فدراسیون جودو، کوراش و دفاع شخصی، در جواب به این سوال که آیا پس از عزل و انتصاب سه رئیس، فدراسیون به ثبات برگشته هست؟ ابراز داشت: بحث قرار دادن سرپرست برای فدراسیون از اختیارات وزارت ورزش بود که در آخرین عزل و انتصاب با حضور درخشانی میتوان اظهار کرد این حاشیه های تمام شده و تیم ملی باقدرت به کار خودش ادامه میدهد و همچنین مدال هایی که ملی پوشان در پیکارهای بین المللی جهانی و آسیایی اکتساب کردند نشان میدهد فدراسیون با آرامش و جدیت کار خود را پیش می برد.

  سیاحی با بیان این که از مربیان خوب بیگانه برای مذاکره به ایران دعوت شده هست، اهتمام کرد: به سبب بحث جنسیتی نمی گردد مربی بیگانه مرد را برای تیم ملی زنان به ایران دعوت نماییم و از جانب دیگر ۷۰الی ۸۰ درصد مربی ها در تیمهای بزرگ دنیا مرد می باشند و پیدا کردن مربی خانم در این برهه زیاد سخت و دشوار بود که درنهایت با سرمربی تیم ازبکستان برای حضور در ایران قرار داد بسته گردید.

  لیگ همگام با مقررات فدراسیون جهانی برگزار می شود 

  دبیرکل فدراسیون جودو بابیان این که ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ در سه رشته کمپانی می کند، ابراز داشت: ازنظر تعداد مدال، از فدراسیون کشتی در این دوره جلوتر هستیم که در هر سه رشته زنان نیز حضور فعال دارند، بنابراین برنامه ریزی ها برای آمادگی کامل در این پیکارهای آغاز شده هست.

  سیاحی با تاکید بر این که به سوی نرمال شدن لیگ گام برمی داریم، اهتمام کرد: مقررات برپایی پیکارهای و داوری در دنیا با تغییراتی همراه بود اما این تغییرات در ایران اعمال نشده بود، لذا لیگ از سال گذشته همگام با شرایط تازه و مقررات به روز فدراسیون جهانی برگزار می گردد؛ از جانب دیگر معاونت اقتصادی فدراسیون جودو در بحث مسائل جذب اسپانسر در حال رایزنی هست تا هر منابعی را که بتواند جذب نماید و لازم هست اظهار کرد فدراسیون به همان تناسب که برای آقایان هزینه می کند برای برنامه ها و رویدادها و مسائل تیم ملی زنان نیز هزینه در نظر خواهد گرفت.

  سیاحی با بیان این که فدراسیون جودو در صورت آماده شدن زیرساخت های لازم در شاهرود آماده دایر کردن پایگاه قهرمانی هست، اضافه کرد: ۱۲ پایگاه استعدادیابی در کشور دایر شده که در هر وزن پنج نفر به اردوی استعدادیابی برای پشتوانه تیم ملی دعوت می شوند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ورزش ورزش ورزش