آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۴۵۹۲۵۸ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۰
  مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان:

  ۲۳۸ برنامه همزمان با دهه فجر از صداوسیمای مرکز زنجان پخش می گردد

  زنجان-مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان اظهار کرد: سال کنونی ۲۳۸ برنامه همزمان با ایام الله دهه فجر در بخش های رادیو و تلویزیون و خبر از صداوسیمای مرکز زنجان پخش می گردد.

  به گزارش ذاکرنیوز و به نقل از صدا و سیمای مرکز زنجان، مرتضی صفری در سومین جلسه ستاد نکوداشت چهلمین سال برتری انقلاب اسلامی در صدا وسیمای مرکز زنجان با اشاره به نقش و اهمیت جایگاه انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در چهل سال گذشته، اظهار کرد: تصریح ابعاد متفاوت انقلاب و جابه جایی آن به نسل های آینده  یکی از دغدغه ها و راهبردهای رسانه ملی هست.

  مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به نحو گیری فتنه های اخیر، آگاهی قسمتی به نسل جوان را یکی از وظیفه ها با اهمیت مسئولین نظام در راه محافظت و هدایت نسل آینده مطابق اغراض عالیه انقلاب دانست.

  صفری هم افزایی ملی، تصریح گفتمان انقلاب، مبارزه با جنگ نرم دشمن، تصریح شکل گیری انقلاب و چشم انداز آن را از اغراض پیش روی صداوسیما در راه صیانت از انقلاب برشمرد.

  وی چهل سالگی انقلاب را نقطه عطفی برای افتتاح حضور مردم در پاسداشت انقلاب اسلامی ایران و تصریح نقش بنیادی ولایت فقیه در طول تاریخ انقلاب قرائت کرد و اظهار کرد: تصریح و اهتمام بر محوریت قرار دادن آینده پربار و امید بخش انقلاب به عنوان راهبرد برنامه های در دست اجرای برنامه سازان رسانه ملی و استانی قرار دارد.

  مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان ضمن تصریح اغراض رسانه ملی در تشکیل ستاد رسانه ای نکوداشت چهلمین سال انقلاب اسلامی، مشارکت و همیاری ادارات استان را در این مبحث لازم و ضروری دانسته و بر آن تصریح کرد.

  صفری علاوه بر این از برنامه ریزی وسیع رسانه استانی برای دهه فجر اطلاع داد و اضافه کرد: سال کنونی ۲۳۸ برنامه همزمان با ایام الله دهه فجر در بخش های رادیو و تلویزیون و خبر از صداوسیمای مرکز زنجان پخش می گردد.

  وی دنبال کرد: مستند انقلاب در زنجان، مستند سید عشق، مستند ۵۱ سالگی با مبحث زندگینامه زنده یاد سید مجتبی موسوی، مستند نگاه با مبحث ارزیابی ابعاد متفاوت توسعه علمی استان، مستند دستاوردهای انقلاب اسلامی با هدف نگاه به توسعه استان با استفاده از کارشناسان و راویان انقلاب و علاوه بر این ده ها برنامه دیگر در حوزه تولیدی من جمله صدا، سیما و خبر، من جمله برنامه هایی می باشند که در صدا و سیمای استان برای ایام دهه فجر تدارک دیده شده و در حال تولید می باشند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir