آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۴۶۵۳۷۲ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۴
  معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه خبر داد:

  ارائه خدمات به ۲۱۰ نفر در سرپناه‌های شبانه بهزیستی استان کرمانشاه

  کرمانشاه- معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه از ارائه خدمات به ۲۱۰ نفر در سرپناه‌های شبانه بهزیستی استان طی امسال خبر داد.

  به گزارش ذاکرنیوز، دکتر فرحناز محمدی امروز شنبه  در جمع خبرنگاران با اشاره به خدمات دهی سرپناه های شبانه بهزیستی(شلترها) به مراجعه کنندگان، اظهار داشت: در حال حاضر سه مرکز در استان کرمانشاه مشغول خدمات دهی هستند.

  وی ادامه داد: یک سرپناه شبانه مردان در شهر کرمانشاه واقع در خیابان کارگر با ظرفیت ۶۰ نفر وجود دارد و سرپناه شبانه زنان در کرمانشاه نیز با ظرفیت ۱۰ نفر واقع در محله آقاجان کرمانشاه آماده خدمات دهی است.

  به گفته معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه، سرپناه  مردان اسلام آبادغرب واقع در محله شهریار شهر این شهرستان نیز با ظرفیت ۱۵ نفر خدمات لازم را ارائه می دهد.

  این مسئول گفت: طی ۹ ماهه ابتدای سال جاری تاکنون ۲۱۰ نفر از افراد با مراجعه به سرپناه های شبانه تحت نظارت بهزیستی استان از خدمات ارائه شده بهره مند شدند.

  دکتر محمدی عنوان کرد: سه سرپناه شبانه دیگر نیز توسط بهزیستی در حال تأسیس است که شامل یک سرپناه زنان و یک سرپناه مردان برای شهر کرمانشاه و یک سرپناه مردان برای شهرستان کنگاور است.

  وی خدمات ارائه شده در سرپناه های شبانه را شامل ارائه غذای گرم در وعده شام و صبحانه و همچنین اهدای بسته های کاهش آسیب به مددجوهای دارای آسیب اعتیاد عنوان کرد.

  معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه همچنین گفت: در سرپناه های شبانه تحت پوشش بهزیستی همچنین به کارتن خواب ها خدمات دهی می شود.

  وی با اشاره به مرکز نگهداری معتادان متجاهر در کرمانشاه مرکز ماده ۱۶، گفت: از تاریخ ۱۲ تیرماه سال جاری که بهزیستی مسئولیت ماده ۱۶ را بر عهده گرفته تاکنون ۹۶۶ معتاد متجاهر در این مرکز خدمات دریافت کرده اند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir