آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۴۶۷۲۵۰ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵
  مدیر امور سینمایی حوزه هنری اصفهان مطرح کرد:

  زمان اکران ۴ فیلم جدید جشنواره فجر در اصفهان/هر فیلم ۲ نمایش دارد

  اصفهان - مدیر امور سینمایی حوزه هنری اصفهان گفت: زمان اکران ۴ فیلم جدید جشنواره فجر در اصفهان مشخص شد و بر این اساس هر فیلم در دو سانس ۱۶ و ۳۰ دقیقه و ۲۰ و ۳۰ دقیقه برنامهریزی شده است.

  سید مصطفی حسینی در گفتوگو با ذاکرنیوز، اظهار داشت: با حمایت موسسه بهمن سبز حوزه هنری چهار فیلم شامل «به وقت شام» از ابراهیم حاتمی کیا، «بمب، یک عاشقانه تازه» از پیمان معادی، «مغزهای کوچک زنگ زده» از هومن سیدی و «چهارراه استانبول» از مصطفی کیایی به فیلمهای هشتمین جشنواره فجر در اصفهان اضافه شد.

  وی بیان داشت: «به وقت شام» که داستان آن درباره داعش و تهدیدات تکفیری‌ها است روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه و شنبه ۲۱ بهمن ماه از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه درسینما سپاهان اکران می شود.

  مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان با اشاره به اینکه داستان «بمب، یک عاشقانه تازه» درباره زن و شوهری فرهنگی است که در تهران سال ۶۶ و در میانه بمباران‌ها دچار سردی شده اند و قهر کرده‌اند، ابراز داشت: این فیلم نیز در سانس های ۱۶ و ۳۰ دقیقه روز جمعه ۲۰ بهمن ماه و و ۲۲ و ۳۰ دقیقه یک شنبه ۲۲ بهمن ماه اکران میشود.

  وی بیان داشت: «مغزهای کوچک زنگ زده» نیز در روز پنجشنبه و شنبه در سانس ساعت ۲۲:۳۰ در سینما سپاهان اصفهان اکران شود.

  حسینی با بیان اینکه فیلم «چهارراه استانبول» نیز روایتی از حادثه تلخ پلاسکو است، گفت: این فیلم نیز روز جمعه ۲۰ بهمن از ساعت ۲۲:۳۰ و یکشنبه ۲۲ بهمن از ساعت ۱۶:۳۰ در سینما سپاهان اکران شود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :اصفهان اصفهان