آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۴۹۹۹۹۹ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹
  دوشنبه ۳۱ اردیبهشت

  همایش تبیین دستاورد‌های قرآنی انقلاب اسلامی در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود

  همایش تبیین دستاورد‌های قرآنی انقلاب اسلامی فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه با حضور اساتید و پیشکسوتان قرآنی کشور در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود.

  به گزارش ذاکرنیوز نشست تبیین دستاورد‌های قرآنی انقلاب اسلامی فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ در نمایشگاه قرآن کریم برگزار می‌شود.

  ولی‌ یاراحمدی دبیر برگزاری همایش تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با فارس درباره این برنامه گفت: این برنامه حاصل کار یک جریان مردمی است که قصد دارد طی چهل هفته دستاورد‌های انقلاب اسلامی را در زمینه‌های مختلف بررسی و تبیین کند.

  وی ادامه داد: عنوان این برنامه «شنبه‌های انقلاب» است و تاکنون سه برنامه برگزار شده و این هفته چهارمین برنامه به دستاورد‌های قرآنی انقلاب اسلامی پرداخته خواهد شد.

  یاراحمدی از حضور اساتید و پیشکسوتان قرآنی کشور در این همایش خبر داد و گفت: بنای ما این است که در این برنامه فعالان قرآنی کشور که به صورت خود‌جوش به خدمت به ساحت قرآن کریم پرداخته‌اند درباره دستاورد‌های قرآنی انقلاب صحبت کنند، زیرا مسئولان در برنامه‌های مختلف گزارش‌هایی را درباره فعالیت‌ها و پیشرفت‌های قرآنی مطرح می‌کنند اما قرار است در این برنامه اساتید و پیشکسوتان عرصه قرآن به بیان نظرات خود بپردازند.

  این فعال قرآنی با اشاره به دستاورد‌های انقلاب اسلامی در زمینه‌های مختلف گفت: اگر نگاهی عمیق به فعالیت‌های مختلف انقلاب اسلامی بی‌اندازیم در‌می‌یابیم که کار‌های زیادی در حوزه‌های مختلف از جمله قرآن انجام شده و فعالیت‌های قرآنی توسعه چشمگیری داشته و کار‌های زیادی از ابتدا کلید خورده و به سرانجام رسیده است.

  یاراحمدی به برگزاری این همایش در روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه اشاره کرد و گفت: این نشست صمیمی فردا از ساعت ۱۷ در سالن کنفرانس جایگاه تشریفات نمایشگاه قرآن باحضور فعالان و پیشکسوتان قرآنی کشور برگزار می‌شود.

  منبع : فارس
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir