آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۰۲۵۷۰ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸

  برنامه کرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن در نیمه دوم ماه رمضان

  محافل انس با قرآن نفحات‌القرآن نیمه دوم ماه رمضان در ایران، استرالیا و تایلند برگزار می‌شود.

  به گزارش ذاکرنیوز کرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن در نیمه دوم ماه مبارک رمضان باحضور قاریان ممتاز و بین‌المللی قرآن کریم در نقاط مختلف تهران و کشور‌های استرالیا و تایلند برگزار می‌شود.

   

   

  محفل انس با قرآن دوشنبه 14 خرداد از اذان مغرب و عشاء با تلاوت سیدمحسن مدنی در مسجد فخرآباد واقع در دروازه شمیران، ابتدای فخرآباد برگزار خواهد شد.

  کرسی تلاوت نفحات سه‌شنبه 22 خرداد با تلاوت محمد موسی‌زاده قاری ممتاز کشورمان در مسجد سیدالشهدا(ع) واقع در دربند، محله گلابدره برگزار می‌شود.

  کرسی تلاوت یکشنبه 20 خرداد‌ماه در مرکز اسلامی امام سجاد(ع) واقع در استرالیا، سیدنی با تلاوت مرتضی صابری، مصطفی اشرفی، عبدالرزاق علیزاده و مصطفی طاهری از ساعت 20 به وقت استرالیا و ساعت 14 به وقت تهران برگزار خواهد شد. این سومین کرسی نفحات در سال جاری در استرالیا است.

  کرسی تلاوت نفحات‌القرآن با تلاوت سیدمحمد آذرتراب و محمدجواد گلرومفرد 12 الی 19 خرداد‌ماه همزمان با شب‌های قدر در تایلند، بانکوک، مساجد پتونگ تام، قودی لانگ، امام علی(ع) و دارالسعاده برگزار می‌شود.

  به گزارش ذاکرنیوز کرسی تلاوت 269 نفحات‌القرآن شب گذشته با تلاوت محمدحسین سعیدیان، محمدصادق بهشتی و شهاد زمانی در حسینیه دشت‌مزار واقع در دماوند بعد از اذان مغرب و عشاء و کرسی 270 نفحات‌القرآن با تلاوت علیرضا مهدیزاده در مسجد امام عصر(عج) واقع در خیابان دماوند، خیابان سبلان شمالی برگزار شد.

  منبع : فارس
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir