آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۱۳۳۳۶ انتشار : ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹

  واکنش معاون هماهنگ کننده ارتش به تهدیدات دشمن در فضای مجازی

  رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: مهمترین راهکار مقابله با تهدیدات دشمن در فضای مجازی داشتن بصیرت است.

  به گزارش ذاکرنیوز و به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش، امروز (یکشنبه) طی سخنانی در جمع فرماندهان، مسئولان و کارکنان ستاد ارتش با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته و عملکرد شایسته آحاد فرماندهان و کارکنان این ستاد در ماه های اخیر که در راستای تدابیر و انتظارات فرماندهی معظم کل قوا در حوزه های چابک‌سازی، کارآمدی و پاسخگویی به رده‌های بالا و پایین، حرکت‌های اثربخشی انجام داده‌اند، اظهار داشت: ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران دارای سوابق درخشان و جایگاه ویژه‌ای است و باید الگو و نمونه ای برای سایر ستادها و رده‌های آجا باشد.

  وی ازخودگذشتگی، شهادت طلبی، ولایتمداری، مسئولیت پذیری، تکلیف گرایی، وقت‌شناسی، انضباط، آراستگی، خلاقیت، ابتکار، رعایت مسائل ایمنی و حفاظتی و توجه به امر ورزش را شاخص‌های یک ستاد الگو و نمونه عنوان کرد.

  معاون همانگ کننده ارتش افزود: ایمان، تعهد و بصیرت انقلابی از مهمترین ویژگی‌های فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که بحمدلله کارکنان ستاد ارتش در این زمینه الگو و نمونه هستند.

  دریادار سیاری همچنین در خصوص تهدیدات دشمن در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی گفت: دشمنان ایران اسلامی امروز با عملیات روانی گسترده و هجمه‌های متنوع فرهنگی نه تنها به دنبال تغییر فرهنگ، بلکه به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی و خدشه وارد کردن به وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان هستند.

  وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر «بصیرت، قطب نمای صحیح در اوضاع اجتماعی پیچیده امروز است»، گفت: مهمترین راهکار مقابله با تهدیدات فضای مجازی داشتن بصیرت است.

  منبع : فارس
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir