آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۱۴۵۱۳ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۶
  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:

  آزاد‌مردانی تربیت کنید که محکم بایستند و هرگز نلغزند

  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به تدابیر مقام معظم رهبری در خصوص تربیت جوانان متدین و انقلابی در قالب مجاهدان فی سبیل الله گفت: آزادمردانی تربیت کنید که در برابر جاذبه‌های مادی هرگز نلغزند و محکم بایستند.

  به گزارش ذاکرنیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در جمع فرماندهان، مسئولان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین، این دانشگاه را یکی از حساس ترین مراکز نیروی انتظامی عنوان کرد و اظهار داشت: خدا را با همه وجودم شکرگزارم که در ماه‌های نخستین حضورم در ناجا، مورد عنایت و لطف نایب امام عصر(عج) قرار گرفتم و در یکی از حساس ترین مراکز نیروی انتظامی یعنی دانشگاه علوم انتظامی امین حضور دارم چرا که این دانشگاه یکی از مظاهر زیبای انقلاب اسلامی است.

  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به رهنمودها و تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر تربیت جوانان متدین و انقلابی در قالب مجاهدان فی سبیل الله اشاره کرد و افزود: آزاد مردانی تربیت کنید که در برابر جاذبه‌های مادی هرگز نلغزند، محکم بایستند و هیچ جاذبه ای جز جاذبه معنوی برای آنها ارزشمند نباشد.

  پیش از سخنان رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، سردار لطفعلی بختیاری فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین ضمن خوش آمدگویی ، گزارشی از فعالیت های دینی و انقلابی این دانشگاه  ارائه کرد.

  گفتنی است حضور در مقبره الشهداء دانشگاه علوم انتظامی امین، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس، بازدید از قسمت های مختلف دانشگاه و جلسه با فرمانده و روسای دانشکده ها از دیگر برنامه های رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در دانشگاه علوم انتظامی امین بود.

  انتهای پیام/

  منبع : فارس
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir