آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۱۶۱۱۲ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸
  درپیامی

  لاریجانی سالگرد پیروزی رزمندگان مقاومت در نبرد سی و سه روزه را به نبیه بری تبریک گفت

  علی لاریجانی دوازدهمین سالگرد پیروزی بزرگ مجاهدین مقاومت در جنگ سی و سه روزه «الوعد الصادق» را به رئیس مجلس،ملت لبنان و نمایندگان مجلس لبنان تبریک و تهنیت گفت.

  به گزارش ذاکرنیوز، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی دوازدهمین سالگرد پیروزی رزمندگان دلیر مقاومت در نبرد سرنوشت ساز سی و سه روزه را به رئیس مجلس نمایندگان لبنان تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

  جناب آقای نبیه بری

  رئیس محترم مجلس نمایندگان لبنان

  السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

  با کمال خرسندی، دوازدهمین سالگرد پیروزی بزرگ مجاهدین مقاومت در جنگ سی و سه روزه «الوعد الصادق» را به جنابعالی، ملت بزرگوار لبنان و نمایندگان محترم مجلس صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم.

  تحقق این نصرت الهی که با تدبیر و درایت جنابعالی و دبیرکل محترم حزب الله و پایداری راسخ رزمندگان مقاومت،در سایه وحدت و انسجام ملت مقاوم لبنان بدست آمد،به استکبار جهانی و رژیم اشغالگر قدس ثابت نمود که ملت های منطقه غرب آسیا به چنان بالندگی رسیده‌اند که در مقابل توطئه های استعماری نه تنها سکوت و مماشات نمی‌کنند،بلکه با تمام توان و قدرت از عزت و تاریخ پرافتخار و مقتدر خود دفاع خواهند کرد.

  در پرتو این پیروزی،روند تحولات اخیر منطقه بویژه شکست داعش و گروه های تروریستی تکفیری مورد حمایت آمریکا و صهیونیسم، ثابت کرد که ملت های منطقه فارغ از دین،مذهب و قومیت،مقاومت را مهمترین و کارآمدترین سلاح در مقابل هجمه و تهدیدات روزافزون استکبار می دانند و با تمام توان از ایده ماندگار مقاومت حمایت می‌کنند.

  فرصت را مغتنم شمرده،ضمن تاکید بر روابط متین و رو به گسترش فیمابین دو کشور،آمادگی خود را برای تقویت و توسعه هرچه بیشتر همکاری‌ها در عرصه‌های مختلف بویژه در مراودات پارلمانی اعلام می‌دارم.

  از درگاه خداوند متعال، سلامتی و توفیق روز افزون جنابعالی، سربلندی و سرافرازی دولت و ملت بزرگ لبنان را مسئلت می‌نمایم.

  علی لاریجانی

  رئیس مجلس شورای اسلامی

  جمهوری اسلامی ایران

  منبع : فارس
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir