آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۱۶۲۴۰ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵
  به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی صورت گرفت

  دیدار رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش با یکی از آزادگان جانباز دفاع مقدس

  رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش صبح امروز با سرهنگ جانباز آزاده علی کهندانی از پیشکسوتان عقیدتی سیاسی ستاد ارتش در دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

  به گزارش ذاکرنیوز و به نقل از به روابط عمومی ستاد ارتش،  حجت الاسلام حسین صنعت پور امیری، رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش صبح امروز به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با سرهنگ جانباز آزاده علی کهندانی از پیشکسوتان عقیدتی سیاسی ستاد ارتش در دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

  در این دیدار صمیمانه که در منزل سرهنگ کهندانی صورت گرفت، حجت الاسلام والمسلمین صنعت پور ضمن تشکر از تمامی زحمات و ایثارگری های این جانباز آزاده در دوران خدمتش در مجموعه عقیدتی سیاسی و قدردانی از صبر و بردبای وی در دوران اسارت، گفت: هرگونه تلاش، کوشش، سختی و زحمتی که متحمل شدید، توشه قیامت شما خواهد بود و ایثارگری در راه اعتلای اسلام، افتخار بزرگی است که نصیب شما شده است.

  گفتنی است، سرهنگ آزاده جانباز علی کهندانی جمعی اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده که در دوران دفاع مقدس با 55 درصد جانبازی در عملیات سراسری نفت شهر در تاریخ 31 تیرماه 1367 به اسارت رژیم بعثی عراق درآمد و پس تحمل دوران اسارت در تاریخ 21 شهریور 1369 آزاد شده و به میهن اسلامی بازگشت.

  منبع : فارس
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir