آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۱۷۶۵۲ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰

  «اشک‌ها و لبخندها» در گرامافیلم

  مستند «گرامافیلم» دوشنبه ۵ شهریور به‌ موسیقی تیتراژ سریال «اشک‌ها و لبخندها» می‌پردازد.

  به‌گزارش ذاکرنیوز، این برنامه درهر قسمت به موسیقی، شعر و آواز ماندگار تیتراژ یکی از مجموعه‌های تلویزیونی پرداخته و به چگونگی شکل‌گیری آن پرداخته‌است.

  بر اساس این گزارش، اسماعیل عفیفه، حمیدرضا صدری و مهران زاهدی در این قسمت از برنامه حاضر شده‌اند.

  مجموعه طنز «اشک‌ها و لبخندها» ساخته حسن فتحی، در نوروز سال ۱۳۸۸ از شبکه یک به‌نمایش گذاشته شد و بازیگرانی همچون مهدی هاشمی، گوهر خیراندیش، شهره لرستانی، برزو ارجمند، لیلا اوتادی و هومن برق‌نورد در آن به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.

  «گراما فیلم» به‌تهیه‌کنندگی ناهید دل‌آگاه و کارگردانی روناک جعفری، دوشنبه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ روانه آنتن می‌شود و در ساعت ۰۶:۳۰ روز سه‌شنبه بازپخش می‌شود.

   

   

   

  «زنانی با گوشواره های باروتی» در سواحل «خلیج فارس»

  تولید دو قسمت از سری جدید مجموعه برنامه «مستند و گفت‌وگو» (Doc And Talk) به زودی در شبکه پرس تی وی آغاز می شود.

  به گزارش روابط عمومی شبکه پرس تی وی، این مجموعه به تهیه کنندگی محمد تراب زاده در 10 قسمت 15 دقیقه ای تولید می شود و موضوع دو قسمت آن به تصویب رسیده است.

  در این راستا مستند «خلیج فارس» به کارگردانی ارد عطارپور و مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» به تهیه کنندگی مرتضی شعبانی برای نقد و بررسی در برنامه «مستند و گفت‌وگو» انتخاب شده است.

  مستند «خلیج فارس» که به ریشه یابی و اثبات نام این دریا پرداخته، موفق به دریافت عنوان بهترین فیلم مستند و پژوهش از پنجمین جشنواره سینما حقیقت شده است. مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» نیز با موضوع زنان داعش بعد از جنگ، دارای عنوان بهترین فیلم مستند و پژوهش از یازدهمین جشنواره سینما حقیقت است.

  مجموعه برنامه «مستند و گفت‌وگو» با هدف معرفی سینمای مستند ایران و بررسی برترین مستندهای تولید داخل کشور در شبکه پرس تی وی تولید می شود. در هر قسمت از این برنامه یک فیلم مستند معرفی شده و با فیلمسازش گفتگو می شود. همچنین بخش هایی از مستند موردنظر پخش و مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

   

   

   

  با تلاش هیسپان تی وی

  شهاب حسینی در شبکه ای ونزوئلایی

   

  شبکه ویوه ونزوئلا به همت شبکه هیسپان تی وی و رایزن فرهنگی ایران در این کشور، اقدام به پخش سریال ایرانی پلیس جوان با بازی شهاب حسینی کرده است.

  به گزارش روابط عمومی شبکه هیسپان تی وی، شبکه دولتی ویوه ونزوئلا با همکاری رسانه ای که مدتی است با شبکه هیسپان تی وی و با تلاش رایزن فرهنگی ایران در این کشور شروع کرده است، اقدام به پخش فیلم های سینمایی ایرانی و برنامه هایی با معرفی جاذبه های گردشگری ایران کرده است.

  این شبکه ونزوئلایی که پیش از این برنامه هایی مانند «فارسی صحبت کنیم» با موضوع آموزش زبان فارسی و فیلم های سینمایی ایرانی را برای مخاطبان ونزوئلایی خود پخش می کرد، این بار پخش سریال ایرانی پلیس جوان با بازی خاطره انگیز شهاب الدین حسینی را برای پخش هفتگی خود انتخاب کرده است. سریال پلیس جوان به کارگردانی سیروس مقدم داستان پلیس جوانی است که پدرش قاضی دادگستری بوده و به طرز مشکوکی به قتل می‌رسد. او به انگیزهٔ کشف راز قتل پدر و نیز به توصیه مادرش، بعد از به هم خوردن مراسم عقد با دختر عمویش نیلوفر، با دلی شکسته وارد دانشکدهٔ پلیس می‌شود و ... .

  بر اساس این گزارش، شبکه ویوه ونزوئلا، جزو 8 شبکه سراسری دولتی ونزوئلاست که وزارت ارتباطات این کشور آن را اداره می کند و هم اکنون و به طور همزمان، دو برنامه«فارسی صحبت کنیم» و سریال «پلیس جوان» از روزهای دوشنبه تا جمعه در این شبکه پرمخاطب در حال پخش است.

   

  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir