آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۱۹۳۲۹ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳
  طی پیامی

  سرلشکر باقری روز خانـواده و تکریـم بازنشستگـان را تبریک گفت

  رئیس ستادکل نیروهای مسلح، طی پیامی «روز خانـواده و تکریـم بازنشستگـان» را به آحاد خانواده‌ها و بازنشستگان نیروهای مسلح تبریک گفت.

  به گزارش ذاکرنیوز، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح، طی پیامی «روز خانـواده و تکریـم بازنشستگـان» را به آحاد خانواده‌ها و بازنشستگان نیروهای مسلح تبریک گفت.

  متن پیام سردار باقری به شرح زیر است:

  فرارسیـدن 25 ذی الحجه "روز خانـواده و تکریـم بازنشستگـان" را به آحاد خانواده‌ها و بازنشستگان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که آیات عزت و عظمت ملت در تاریخ این سرزمین به شمار می روند را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

  "خانواده" سنگ بنای جامعه اسلامی و کانون رشد و تعالی نیروهای مسلح و مدافع انقلاب و بالندگی و استحکام پایه های اقتدار دفاعی و اعتلای معنوی کشور و نظام و "بازنشستگان" آینه‌ی مجاهدت های تاریخ ساز و تجسم آینده شاغلین هستند.

  بی تردیـد اهتمام به جایگاه خانواده و تقویت آن براساس آموزه های دینی و قرآنی و رویکرد جدی تر به مقوله تکریم بازنشستگان و هوشمندی در بهره گیری هدف منـد و قانونمنـد از توان، تجربه و ظرفیت های آنان به ویژه در عرصه توانمندسازی نسل جوان نیروهای مسلح، مقوله ای مهم و اساسی است که اهتمام درخور نسبت به آن می تواند متضمن پیشرفت کشور به سمت اهداف و آرمان های متعالی و فراگیری روح نشاط و انگیزه خدمت و تلاش و نیز ارتقای سرمایه اجتماعی برپایه رضایت و خدمت و احترام و مودت در ایران اسلامی گردد.

  با گرامیداشت این روز خجسته، موفقیت و سربلندی یکایک خانواده ها و بازنشستگان معزز نیروهای مسلح در ایفای نقش های بـزرگ و سرنوشت سـاز برای جامعه اسلامی و پاسـداشت خون های پاک و مطهر شهیدان گرانقدر و روشن نگه داشتن مشعل اندیشه ها و وصایای جاودان امام خمینی (ره) ؛ تحت عنایات حضـرت ولی عصـر(عج) و منویـات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) را از درگاه خدای سبحان مسئلت می نمایم.

  منبع : فارس
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir