آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۲۶۲۴۳ انتشار : ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰

  «خانواده دکتر ماهان» زمستان به آنتن می‌رسد

  سریال جدید تلویزیون که به موضوع محیط زیست توجه دارد این روزها مراحل تدوین را می‌گذراند تا زمستان در کنداکتور پخش قرار بگیرد.

  به گزارش ذاکرنیوز، با پایان تصویربرداری در شمال کشور در روزهای ابتدایی آبان و پیوستن محمدحسین غضنفری به پروژه ، تدوین این سریال آغاز شد. این سریال محیط زیستی  زمستان امسال در کنداکتور پخش تلویزیون قرار خواهد گرفت.

   محمدحسین غضنفری  تدوین آثاری از جمله  «میم مثل مادر»، «گلوگاه شیطان»، «چشم» و ... را در کارنامه دارد. وی در سال1388  سیمرغ بلورین بهترین تدوین جشنواره فیلم فجر را به خاطر تدوین فیلم سینمایی « شب واقعه » ساخته شهرام اسدی  از آن خود کرده است.

  «خانواده دکتر ماهان » سریالی 21 قسمتی  است که به سفارش گروه نوجوان سیما فیلم تولید می شود.  این سریال داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می‌کند؛ این مجموعه روایتگر نگاهی تازه و الهام بخش در جهت تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت‌هایی است که انسان امروز را تنهاتر از همیشه، خسته و ملول کرده است. پیش از این راما قویدل بخش های مربوط به تهران این مجموعه را کارگردانی کرده بود.

  امین زندگانی، لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی، ارسطو خوش رزم، بهرام شاه محمدلو ، سعید امیرسلیمانی ، رویا افشار، شهروز ابراهیمی، فریده دریامج به همراه کیمیا حسینی ، عرفان برزین ، فراز محمدتبار و ژیار محمدزاده (بازیگران خردسال) از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

  علی محمد قاسمی در گفتگو با ذاکرنیوز: "دکتر ماهان" یک سریال آپارتمانی نیست+ عکس

  داوود فتحعلی بیگی، خاطره حاتمی، خیام وقارکاشانی، فهیمه امن زاده، ملیحه گلشن موسوی، امیر سفیری، حسین پرستار، مهدیه نساج، اسماعیل موحدی، لبخند بدیعی، سامرند معروفی، ابوالفضل شاه کرم، آوا دارویت، حمیدرضا محمدی،  محمدحسن حسینیان، کیوان محمدی نژاد، کمیل علیپور ، میلاد عرب عامری، سعید ترکمان ، امیر حامد و حدیث نیک رو دیگر بازیگران این مجموعه هستند.

   

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir