آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۳۵۱۷۲ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷

  اصفهان| در جاکارتا بدشانس بودم؛ برخی از تعداد زیاد قهرمانان ناراحت هستند

  دارنده مدال نقره تیراندازی با کمان بازی‌های پاراآسیایی با گلایه از بی‌توجهی به مدال‌آوران اصفهانی، گفت: بعضی از مسئولان استان از تعداد بالای ورزشکاران قهرمان ناراحت هستند.
  - اخبار استانها -

  هادی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در اصفهان، به تشریح شرایط خود در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا پرداخت و اظهار داشت: برای بازی‌های پاراآسیایی مثل هر تورنمنت مهم دیگری حدود یک سال و نیم تا 2 سال زحمت کشیدیم و در اردو بودیم. من جزء نفرات خیلی بدشانس بودم و با وجود آنکه یکی از بخت‌های کسب مدال طلا محسوب می‌شدم، به دلیل شرایط بسیار بد جوی جاکارتا نتوانستم طلا را به دست آورم.

  وی ادامه داد: ما باید در فضای باز رقابت کنیم و در تیراندازی با کمان شرایط جوی بسیار مهم است. در جاکارتا وزش باد و شرایط جوی خیلی روی کار ما تأثیر گذاشت، اما با این حال خدا را شکر می‌کنم که دست خالی برنگشتم و مدال نقره را به دست آوردم.

  ملی‌پوش اصفهانی تیراندازی با کمان افزود: در حال حاضر هم با وجود آنکه کمتر از یک ماه است که از این مسابقات بازگشته‌ایم، 20 روز است که تمریناتم را شروع کرده‌ام و در حال آماده شدن برای مسابقات جهانی هلند هستم که خردادماه سال آینده برگزار می‌شود و سهمیه مستقیم پارالمپیک دارد.

  نوری با گلایه از عدم توجه کافی از جانب مسئولان استان به ورزشکاران مدال‌آور، درباره پاداش‌های وعده داده شده به قهرمانان مسابقات پاراآسیایی خاطرنشان کرد: برخی استان‌ها به خاطر نداشتن ورزشکار قهرمان، ناراحت هستند، اما متأسفانه بعضی از مسئولان استان اصفهان، از داشتن تعداد بالای ورزشکاران قهرمان و مدال‌آور ناراحت هستند و به همین دلیل هیچ وقت آنگونه که باید، از ورزشکار قهرمان تجلیل به عمل نمی‌آورند. جا دارد از شهرداری اصفهان تشکر کنم که مراسم تجلیلی را برای ما تدارک دید، اما قول‌هایی که در تمام استانداری‌های استان‌های مختلف تصویب و  رقمش مشخص شده است، بعد از گذشت یک ماه هنوز به دست ما نرسیده است.

  درخواست قهرمان ماده پرتاب وزنه مسابقات پاراآسیایی از استاندار اصفهانقهرمان بازی‌های پاراآسیایی مدالش را به رهبری تقدیم کردمدال‌آوران بازی‌های پاراآسیایی با امام‌خامنه‌ای دیدار کردند

  نایب‌قهرمان مسابقات تیراندازی با کمان بازی‌های پاراآسیایی ادامه داد: این در حالی است که همیشه می‌گویند تا عرق کارگر خشک نشده است، مزد و پادشش را بدهید. با ورزشکارانی که در پارالمپیک بودند در ارتباط هستیم و بسیاری از استان‌ها مثل استان کرمان رسیدگی خوبی به ورزشکارانشان دارند؛ مثلاً زمانی که ساعت 3 بامداد از جاکارتا وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدیم، رئیس اداره ورزش و جوانان استان کرمان آنجا از ورزشکاران کرمانی تجلیل کرد. این کار خستگی را از تن ورزشکار بیرون می‌کند، ولی ما در اصفهان اصلاً نمی‌توانیم مسئولان را ببینیم و تکلیف‌مان را نمی‌دانیم.

  نوری با اشاره به پاداش‌های وعده داده شده از جانب استانداری اصفهان، بیان داشت: این موضوع اصلاً از طرف خود استان اصفهان نبوده است بلکه یک دستور کلی بوده که تمام استان‌ها باید این تجلیل را به عمل بیاورند که در اصفهان متأسفانه هنوز خبری از پرداخت پاداش‌ها نیست.

  وی به تشریح سختی‌های ادامه ورزش حرفه‌ای خود پرداخته و گفت: اگر قرار است ورزش را ادامه دهیم، نیاز به حمایت داریم. هم‌اکنون و با این شرایط اقتصادی، خود من که کارم فقط ورزش و تیراندازی با کمان است، به سختی از پس هزینه‌های زندگی‌ام بر‌می‌آیم؛ دیگر چه برسد به آنکه بخواهم به صورت حرفه‌ای ورزش کنم. اگر قرار باشد از جیب خودم هزینه کنم، واقعاً نمی‌توانم ورزش را ادامه دهم.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir