آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۳۷۸۳۴ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰

  اصفهان| تساوی بدون گل سپاهان و پرسپولیس در پایان نیمه نخست

  نیمه نخست دیدار سپاهان و پرسپولیس در پایان نیمه نخست با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از اصفهان در حساس‌ترین دیدار نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور و در دیداری معوقه از هفته دوازدهم تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران از ساعت 16:10 به قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند.

  این دیدار در حالی آغاز شد که ظرفیت ورزشگاه از 2 ساعت قبل از شروع دیدار تکمیل شده بود و هر 2 تیم برای کسب 3 امتیاز و صدرنشینی پای به این جدال حساس گذاشتند.

  قلعه‌نویی تیم خود را با ترکیب پیام نیازمند، ایرانپوریان، پورقاز، سیاوش یزدانی، سعیدآقایی، مهدی کیانی، حامد بحیرایی، ولادیمرکومان، مهرداد محمدی،کی‌روش استنلی و سجاد شهباززاده به زمین مسابقه فرستاد.

  پرسپولیس تهران نیز با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، بشار رسن، امید عالیشاه، علی علیپور، گادوین منشا به زمین نقش‌جهان پای گذاشت.

  اصفهان| ترکیب تیم فوتبال سپاهان مقابل پرسپولیس اعلام شداصفهان| بازگشت کاپیتان به جمع سپاهانی‌ها+عکساصفهان| محرم نویدکیا در اردوی سپاهان حاضر شد

  نخستین موقعیت تیم پرسپولیس در دقیقه 2 روی یک سانتر توسط امید عالیشاه ایجاد شد که ضربه سر منشا در دستان پیام نیازمند گرفت.

  در دقیقه 4 سانتر سعید آقایی را کی‌روس استنلی با یک ضربه سر به کنار دروازه بیرواند فرستاد تا سپاهانی‌ها حملات خود را پس از 4 دقیقه آغاز کنند.

  دومین حمله تیم سپاهان روی ضربه کرنر به وجود آمد و در دقیقه 6 سانتر سعید آقایی را کی‌روس استنلی برای بار دوم با اختلاف بسیار کمی به بیرون فرستاد.

  در دقیقه 16 سانتر امید عالیشاه از روی یک ضربه ایستگاهی به صورت خطرناک به دروازه سپاهان رسید که پیام نیازمند با یک واکنش این ضربه را به کرنر فرستاد.

  در دقیقه 25 ضربه گادوین منشا مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با اختلاف زیادی به بالای دروازه پیام نیازمند رفت، قبل از این صحنه سپاهانی‌ها معتقد بودند روی مهدی کیانی هافبک این تیم خطایی صورت گرفته است.

  در دقیقه 32 حرکت تماشایی مهرداد محمدی درون محوطه جریمه پرسپولیس خطرناک‌ترین موقعیت سپاهانی‌ها را ایجاد کرد که ضربه بسیار آرام این بازیکن در اختیار علیرضا بیرانوند قرار گرفت.

  در دقیقه 35 سانتر سجادشهبازاده از سمت چپ با ضربه سر مهرداد محمدی همراه بود که این ضربه از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

  در دقیقه 39 ضربه ایستگاهی منشا به مدافعان سپاهان برخورد کرد و در ادامه این توپ توسط مدافعان سپاهان دفع شد.

  فغانی برای این نیمه وقت اضافی در نظر نگرفت و در نهایت این نیمه با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید .

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :اصفهان اصفهان