آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۳۸۴۹۸ انتشار : ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۷

  کرمان| قوه قضائیه در پرونده شرکت پسته ایرانیان ورود کند

  نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از قوه قضائیه می‌خواهم وارد پرونده شرکت پسته ایرانیان شود گفت: این شرکت به‌ ظاهر پسته به کشورهای مختلف صادر کرده اما واقعیت ندارد و یک دلار از این صادرات وارد کشور نشده است.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از کرمان، محمدمهدی زاهدی بعد از ظهر امروز در مراسم جشن روز دانشجوی دانشگاه آزاد کرمان که در تالار حافظ دانشگاه برگزار شد با تبریک روز دانشجو و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو اظهار داشت: شهدای 16 آذر شهیدان رضوی، بزرگ‌نیا و قندچی نهالی را غرص با خون خود آبیاری کردند و امروز ثمرات آن را درک می‌کنیم.

  وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران امروز به دنیا صادر شده است و در دنیا شاهد بیداری اسلامی و استکبارستیزی هستیم گفت: امروز روحیه مقاومت با تمام توان در حال توسعه است و در کشورهای منطقه شاهد هستیم که دانشجوی مسلمان چگونه بیداری اسلامی را رقم زده است.

  نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه لانه جاسوسی توسط دانشجویان تسخیر شد و آمریکا از آن روز کینه و بغض نسبت به جوانان و دانشجویان این کشور دارد افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران با اتکا به فنآوری‌هایی که خودش ایجاد کرده به یک کشور مقتدر در دنیا تبدیل شده است.

  وی با بیان اینکه جریان دانشجویی همراه و حتی جلوتر از مردم است و در دفاع از حقوق مردم و عدالت‌خواهی در جامعه جریان‌سازی می‌کند عنوان کرد: دانشجوی ایرانی باید مطالبه‌گر و آرمان‌خواه باشد و ما با افتخار از مطالبه‌گری دانشجو استقبال کرده و از این روحیه حمایت می‌کنیم.

  زاهدی با اشاره به اینکه جریانی در کشور به دنبال تطهیر آمریکا است افزود: جنایات آمریکا قبل، حین و بعد از انقلاب در کشور بر کسی پوشیده نیست و مردم یادشان نرفته که آمریکا در کشور ایران غارتگری کرده است.

  وی با بیان اینکه ما یادمان نرفته است که عاشورای سال 42 امام ما را تبعید کردند و یادمان نرفته که در جنگ تحمیلی چگونه سلاح و مهمات می‌داد تا کشور ما اشغال شود گفت: آمریکا ما را تحریم دارو کرده و به ملت ما رحم نکرده و نخواهد کرد.

  نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشوری که به ملت خودش رحم نکند و صدها میلیون سرخ‌پوست را کشته باشد مطمئن باشید به مردم کشور ما رحم نخواهد کرد بیان کرد: آمریکا با حمایت داعش و اسرائیل خون میلیون‌ها مسلمان را بر زمین ریخته است و بعد ادعای حقوق بشری می‌کند.

  جشن روز دانشجو در دانشگاه آزاد کرمان برگزار شدمیرسلیم در کرمان: اجرای برخی قوانین در کشور فقط در حد حرف استنماینده مردم کرمان در مجلس: دشمنان به‌دنبال هویت‌زدایی از جوانان ما هستند

  وی در پاسخ به سوالات دانشجویان مبنی بر عملکردش در زمان نمایندگی مجلس افزود: تنها وزیری هستم که بعد از وزیر شدن از دانشگاه غیرانتفاعی استعفاء دادم و از حق خودم گذشتم تا بتوانم مدافع حق یک جریان بزرگ در کشور باشم.

  زاهدی با بیان اینکه نماینده مجلس حق ندارد وقت خود را تنها صرف منطقه خودش کند و به آسفالت شدن یا نشدن کوچه‌ها بپردازد گفت: نماینده مردم در مجلس نماینده کشور است و باید دنبال منافع ملی در مجلس شورای اسلامی باشد.

  وی با اشاره به اینکه نظام انتخاباتی کشور دچار مشکلاتی است و باید تغییر کند بیان کرد: انتخابات مجلس باید استانی شود تا نماینده مجلس وقت خود را صرف کشورش کند.

  نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ رئیس جمهوری بعد از پایان دوره خودش به مردم گزارش نداده و مسئول کارهایی که انجام داده نیست افزود: انتخابات اگر در کشور حزبی شود بعد از دوره ریاست جمهوری حزبی که سر کار آمده پاسخگو است.

  وی با بیان اینکه در مسئله مبارزه با فساد، نماینده مجلس باید پیشگام باشد و در بحث تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان وارد عمل شدم و فساد را آشکار کردم گفت: در این صندوق در یک مورد بیش از 13 هزار میلیارد تومان وام داده بودند که تاکنون بیش از 9 هزار میلیارد تومان آن قابل وصول نیست.

  زاهدی با بیان اینکه بیت‌المال را باید از حلقوم مفسدین اقتصادی در آورد و مبارزه با فساد را باید از نزدیکان مسئولان در کشور آغاز کرد گفت: از قوه قضائیه و دادگستری کرمان می‌خواهیم وارد پرونده شرکت پسته ایرانیان شود.

  نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این شرکت از بانک سپه کرمان وام گرفته و به‌ظاهر پسته به کشورهای مختلف صادر کردند اما واقعیت ندارد افزود: یک دلار از این صادرات وارد کشور نشده است و باید شفاف‌سازی شود و اجازه نخواهیم داد عده‌ای در استان کرمان حق مردم را به‌راحتی بخورند و صدایش هم در نیاید.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :کرمان کرمان