آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۴۱۳۰۴ انتشار : ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۴

  گفتگوی تلفنی نتانیاهو با ترامپ درباره مقابله با ایران در سوریه

  نخست وزیر رژیم صهیونیستی تلفنی با رئیس جمهور آمریکا درباره مقابله با ایران در سوریه گفتگو کرد.
  - اخبار بین الملل -

  به گزارش ذاکرنیوز ، دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که "بنیامین نتانیاهو" تلفنی با "دونالد ترامپ" رئیس جمهور آمریکا درباره راه‌های ادامه همکاری مشترک علیه ایران در سوریه گفتگو کرد.

  آمریکا: برای خروج نیروهای تحت حمایت ایران در سوریه تلاش خواهیم کردفرستاده آمریکا در امور سوریه تمام نشست‌های خود در سازمان ملل را لغو کردترامپ:‌ روسیه و ایران از خروج نظامیان آمریکایی از سوریه خرسند نیستند

  پیشتر نیز آمریکا به شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد که تمام تلاش خود را برای خروج نیروهای مورد حمایت ایران از سوریه به کار خواهد بست.

  آمریکا همچنین مدعی شد همچنان به تعهد خود برای نابودی داعش در سوریه و تمام جهان پایبند بوده و هنوز نیز به دنبال ایجاد یک راه حل مسالمت‌آمیز در سوریه است.

  رئیس جمهور آمریکا در پیام‌های توئیتری نیز مدعی شد: علیرغم اخبار دروغین، روسیه، ایران، ایران و بسیاری دیگر از اینکه آمریکایی‌ها [سوریه] را ترک می‌کنند خوشحال نیستند، زیرا الان باید بدون ما با داعش و دیگر [گروه‌های تروریستی] که از آن‌ها نفرت دارند باید مبارزه کنند. من با فاصله بسیاری در حال ایجاد قدرت‌مندترین قدرت نظامی جهان هستم.

  ترامپ روز گذشته از تصمیم‌اش برای خارج کردن نظامیان آمریکایی از خاک سوریه خبر داد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ترامپ ترامپ