آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۴۲۶۵۵ انتشار : ۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸

  اصفهان| قائم مقام گیتی‌پسند: پیگیر پخش زنده لیگ برتر فوتسال هستیم

  قائم مقام باشگاه گیتی‌پسند اصفهان گفت: تقاضای من از سرپرست کمیته فوتسال تعامل بیشتر با باشگاه‌ها و پیگیری مسئله پخش تلویزیونی است تا اسپانسر بیشتری وارد رشته فوتسال شود.
  - اخبار استانها -

  محمدحسین عراقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در اصفهان، درباره دیدار تیمش برابر مس سونگون در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: تیم محروم و مصدومی ندارد و شرایط بازیکنان برای این دیدار بسیار خوب است و تمرینات خوبی نیز طبق دستورات کادر فنی انجام می‌دهند.

  وی افزود: حساسیت بازی از این نظر است که تیم اول و دوم جدول با یکدیگر بازی دارند و تیم مس سونگون فصل گذشته قهرمان آسیا و لیگ برتر شده است. مس تیم خوب و با شخصیتی است و دیدارهای 2 تیم در چند سال گذشته زیبا و تماشاگرپسند بوده و امیدوارم در این دیدار 3 امتیاز را کسب کنیم.

  قائم مقام باشگاه گیتی‌پسند خاطرنشان کرد: با هماهنگی که با نیروی انتظامی، اداره‌کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان داشته‌ایم از یک ساعت پیش از آغاز بازی درب ورزشگاه باز می‌شود و این دیدار برای هواداران رایگان است و امیدوارم هواداران در این دیدار تنها نماینده استان در لیگ برتر را حمایت کنند.

  اصفهان| کیفیت لیگ فوتسال ایران در دیدار گیتی‌پسند و مس سونگون مشخص می‌شوداصفهان| گیتی‌پسند - مس سونگون؛ دیداری که معمولی نیستاصفهان| تمرین گیتی‌پسند پرفشار اما با نشاط؛ قرمزها مصمم برای تثبیت صدرنشینی

  وی درباره تغییر ساعت این دیدار تصریح کرد: دلیل این تغییر به دلیل هماهنگی با صدا و سیمای مرکز اصفهان بود که اعلام شد اگر ساعت 17 بازی برگزار شود این دیدار قابل پخش است. برای هوادارانی که نمی‌توانند از نزدیک این بازی را تماشا کنند پخش زنده در نظر گرفتیم و پس از هماهنگی با باشگاه مس سونگون ساعت دیدار تغییر کرد.

  عراقی‌زاده در پاسخ به سوالی درباره تغییرات کمیته فوتسال بیان کرد: کفاشیان از کمیته فوتسال استعفا داد اما همچنان رئیس سازمان لیگ فوتسال است. او به عنوان یکی از اعضای AFC دارای کرسی است که این به نفع فوتسال ایران است، همچنین ایشان رئیس دپارتمان فوتسال آسیا بوده و همه این‌ها سبب می‌شود تا از بضاعت کرسی یک ایرانی استفاده کنیم.

  قائم مقام باشگاه گیتی‌پسند اضافه کرد: داوود پرهیزکار هم نیروی جوانی است که با انرژی بسیار وارد شده و امیدوارم بتواند در کنار کفاشیان و سایرین کار را پیش ببرد. درخواست ما از سرپرست کمیته فوتسال تعامل بیشتر با باشگاه‌ها و پیگیری مسئله پخش مستقیم لیگ برتر است تا اسپانسر بیشتری وارد رشته فوتسال شود تا شاهد این باشیم که فوتسال به سال‌های گذشته و حضور تیم‌های بزرگ بازگردد، چون حضور تیم‌های بزرگ سبب افزایش ورود حامیان مالی و رقابت پویاتر می‌شود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir